Не пропусти

Звернення ТОВ «Вознесенськавтотранс» до мешканців міста! Пенсіонерів місяць возитимуть безкоштовно

Звернення ТОВ «Вознесенськавтотранс»  до мешканців міста

ruta3

Шановці вознесенці!

ТОВ «Вознесенськавтотранс»  дякує за терпіння та розуміння ситуації, що склалася із пільговими перевезеннями в місті. Вкотре наголошуємо, що чітко усвідомлюємо, що проводячи акцію протесту з метою привернення уваги до незаконних дій ПП Ярошенко при організації перевезень, ми створили проблеми для особливо вразливої групи населення – пенсіонерів. Але іншого виходу аби зупинити свавілля і беззаконня у нас не було! Нам набридли обіцянки, що лунали на всіх рівнях та не давали позитивного  результату.   Щодня, внаслідок організації зі сторони недобросовісного конкурента незаконних перевезень в місті, наше підприємство зазнає чималих збитків. А обсяг пасажирських перевезень – це складова нашої заробітної плати, це наші робочі місця. У нас теж  сім’ї, які потрібно забезпечувати, діти, яких потрібно годувати, одягати, навчати.

Приємно відзначити той факт, що наша акція не була марною. Нам вдалося привернути увагу до проблеми перевезень у Вознесенську та  змусити місцеву владу вдатися до рішучих дій. Сьогодні це питання на контролі у найвищих органів влади, і ми сподіваємося на його позитивне вирішення та повернення у правове коло, бо беззаконня має бути припинено. Враховуючи це та з  метою компенсації завданих збитків мешканцям Вознесенська, які  з 25 жовтня не могли скористатися правом пільгового проїзду, ТОВ «Вознесенськавтотранс»  повідомляє, що з 1 грудня 2018 року по 01 січня 2019 року перевезення осіб пенсійного віку на міських маршрутах при наявності «картки вознесенця» буде здійснюватися безкоштовно та без обмеження кількості поїздок. При цьому міська влада продовжить компенсацію 3-х грн. за кожне перевезення 1 одного пасажира пенсійного віку, а 2 грн., які сплачували пасажири, – оплатить наше підприємство.

З 01 січня 2019 року перевезення будуть здійснюватися у звичному режимі за  «карткою вознесенця».

З повагою,

колектив ТОВ «Вознесенськавтотранс».

5 комментарии

 1. Бачите, що ТДВ «Вознесенськавтотрас» теж підтвержуе, що мер міста збрехав Порошенко дивлячись йому прямо в очі.
  Теж не меньш цікавий вислів «примусили місцеву владу вдадись до рішучих дій», я як читач зрозумів це так, що місцева влада на чолі з мером нічого не робить, так вибачте Ви таємницю для громади міста не відкрили, громадські організації, та депутатьский корпус вже давно вказує на бездіяльність місцевої влади та особисто мера
  Дуже цікаво в який спосіб Ви заставили превернути увагу вищого керівництва держави?, і якщо можете поділіться з читачами своїм досвідом, бо в нашому місті стільки проблем, що керівництву держави систематично потрібно звертати увагу на наше місто Вознесенськ

 2. А якщо я користувався послугами ТДВ «Вознесенськавтотрансу» маючи право на пільговий проїзд в той період коли вартість квитка становила 5 грн, а зараз проаналізувавши ситуацію яка склалась я відмовляюсь від послуг ТДВ «Вознесенськавтотранса», то хто мені відшкодує збитки міськвиконком, чи ТДВ «Вознесенськавтотранс»-?
  Бо у нас теж є сімї, діти яких потрібно годувати, одягати та навчати. Дякую за порозуміння.
  Відмовляюсь тому, що в разі якщо питання не вирішиться позитивно, та враховуючи попередні дії ТДВ «Вознесенськавтотрансу», я не зможу сформувати свій сімейний бюджет,не знаю скільки буде коштувати дитячий квиток?, а потім знову скажуть, що це була якась акція, то шановні якщо Ви будете проводити ще такі акції, то будь ласка не забудь те попередити.
  Бо я повірив нашому меру і не користувався іншими маршрутками крім ТДВ «Вознесенськатотранса».
  І останнє водії ТДВ «Вознесенськавтотрансу» робили обьяви в автобусах, що карта-вознесенця не діе- місцян вони ні як не попереджали що то була якась «осіння акція» і у кого вона почалась теж не повідомляли.

 3. БЫВАЛЫЙ

  Колектив ТДВ»Вознесенськавтотранс»або зовсім не розуміє в чому справа,або як ті барани ,яких ведуть на бойню,а кажуть що до кормушки. Просто жах. Піпія використовує свій колектив просто як презерватив і ті ,як каже Правоторов, отримують психологіні розлади. Забрехалися до такого рівня. що просто капець.

 4. А можно ввести ограничение на поездки для пенсионеров и возить их бесплатно с 8:00 и до 16:00?

 5. Наталія Сорочан

  У листопаді за 5 грн., у грудні безкоштовно. Виходить по 2,50 грн. середньомісячна вартість. І де ж тут безкоштовне перевезення. Чи може хто до школи не ходив та арифметику не вивчав.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.