Не пропусти

Звернення до міського голови Вознесенська, щодо виключення з числа членів Виконкому люстрованого Черноморця О.Л. та не поважаючого норми суспільної моралі Циза С.К.

   screenshot_4screenshot_10

screenshot_5screenshot_7

                                               Іформаційно-аналітичний портал

                                                            «ВОЗНЕСЕНСЬК ОНЛАЙН»

__________________________________________________________________________

  м. Вознесенськ, Миколаїв. обл, 56500, voznesenskonline.com.ua; voznesenskonline@ukr.net,

від 18.08.2017р.

№ 451

                                                    Вознесенському

                                                    міському голові

                                                   Лукову В.Д.

                                                                                                                                    

                                                   Шановний Віталію Дмитровичу!

    

Звертаємось до Вас з проханням розглянути та направити до міської ради Вознесенська проект рішення, щодо виключення з числа членів Виконкому люстрованого Черноморця О.Л. та не поважаючого норми суспільної моралі Циза С.К.

Нагадуємо Вам, що Черноморця О.Л. було люстровано відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 28.10.2014 № 2253 о/с та заборонено йому займати посади в органах влади протягом 10 років і на нього поширюються заборони передбачені ЗУ «Про очищення влади».

Відповідно до п.7 ст.51 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» на членів Виконкомів поширюються певні обмеження, а саме: «На осіб, які входять до складу виконавчого комітету ради і працюють у ньому на постійній основі, поширюються вимоги щодо обмеження сумісності їх діяльності з іншою роботою (діяльністю), встановлені цим Законом для сільського, селищного, міського голови».

Не кажучи вже про необхідність поваги до «Революції Гідності», в якій загинуло багато людей і за протидію якій Черноморця О.Л. БУЛО ЛЮСТРОВАНО, свою вину він має відбувати до 2025 року, у вигляді заборони обіймати посади в органах влади (в тому числі і Виконкому).

Міська рада Вознесенська зверталась, до відповідних органів України про перегляд люстрації Черноморця О.Л., однак в Києві не знайшли підстав для перегляду справи і повністю, ще раз підтвердили його люстрацію.

В цій справі Вас мають підтримати міські депутати, та ще раз підтвердити, що вони та ви не зрадили «Революцію Гідності».

Також, просимо вжити вказані вище дії до Циза С.К., що не поважає норми суспільної моралі та дозоляє собі відвідувати засідання Виконавчого комітету у не прийнятному одязі.

Враховуючи, що поведінка Циза С.К. є провокацією для суспільства однак виправима, можливе лише на Ваш розгляд, заслуховування Циза С.К. на найближчій сесії ВМР 22 вересня 2017р. з приводу його аморальної поведінки, та функціонування підприємств власником яких він є.

Нагаю, що громадськість міста постійно скаржиться на роботу магазинів «Катран», та їх можливе ухиляння від сплати податків в бюджет міста.

Головний редактор                                                    М. Вознесенській

http://voznesenskonline.com.ua/chlenom-vikonkomu-voznesenskoyi-mr-ye-chernomorets-oleg-leonidovich-yakogo-lyustrovano-i-zaboroneno-zaymati-yomu-protyagom-10-rokiv-posadi-v-organah-vladi/

2 серпня відбувся Виконком ВМР, розглядали різні питання.

Після виконкому громадській активіст Міша Вознесенській на своїй приватній сторінці у Фейсбуці опублікував, жартівливий мем (нижче), щодо одягу  члена Виконкому ВМР Циза С.К.

screenshot_7screenshot_8

Форма жарту прийнята у всьому світі, так жартують над президентами, депутатами, мерами та ін.

Активіст звернув увагу громадськості не на татуювання пана Циза, а на недоречність їх публічної демонстрації  на такому заході, як засідання Виконкому ВМР, та порушення ним елементарного дресс-коду.

Дресс-код (англ. dress code — кодекс одежды) — форма одежды, требуемая при посещении определённых мероприятий, организаций, заведений.

screenshot_9screenshot_11screenshot_10

Здавалось ну пожартували і все… однак, ні…

Міші Вознесенському почали надходити незрозумілі листи від «Евгения Гиблияна», що представлявся родичем пана Циза з вимогами «пояснити суть жарту».

На відповідь, що вимога «пояснити суть жарту» може народити «новий анекдот від Міши»,  «Евгений Гиблиян» почав вдаватись до лексики м’яко кажучи не вихованої людини.

screenshot_13screenshot_12

Варто зазначити, що ми не висміювали художній стиль тату пана Циза (хоча його тату на «любителя»), ми наголошували, що існують певні правила суспільної поведінки. В нашому суспільстві існує певний дресс код для одягу, тим паче на таких заходах, як засідання виконкому.

Наприклад (мовою оригіналу)  «аргентинские индейцы-арауканцы предпочитали прикреплять к детородному органу кисточки, сделанные из конского волоса, и демонстрировать  на публичных мероприятиях, для них это дресс-код».

Дуже хочеться, щоб в нашому суспільстві виконувались  загально прийняті норми поведінки і одягу, на публічних заходах.

ЦИЗ СЕРГІЙ КОСТЯНТИНОВИЧ, власник ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КАТРАН».

Громадськість міста постійно піднімає питання, про торгівлю в «Катрані» без фіскальних чеків в тому числі підакцизними товарами, або не видачу таких чеків, та недоотримання бюджетом міста значних сум від такої діяльності.

1 комментарий

  1. БЫВАЛЫЙ

    И какая реакция Лукова на это обращение?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*