Не пропусти

Зустріч з головами міських громадських організацій

У приміщенні Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради начальник Управління Шишляннікова Ірина Анатоліївна провела зустріч з головами міських громадських організацій щодо роз’яснення питань призначення житлових субсидій. Ірина Анатоліївна звернулася до присутніх з пропозицією прийняти участь в обговоренні питань з призначення житлових субсидій.

Заступник начальника Управління-начальник відділу соціальних виплат та компенсацій Клименко Наталя Сергіївна доповіла присутнім про загальну ситуацію з призначення житлових субсидій, на конкретних прикладах роз’яснила як призначається субсидія, розповіла про зміни в законодавстві та відповіла на запитання присутніх.

Голови міських громадських організацій отримали корисну інформацію, вичерпні відповіді на свої запитання і тепер зможуть допомогти членам своїх організацій розібратися з оформленням житлових субсидій.

Управління соціального захисту населення

Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/socalniy-zahist/1335-zustrich-z-golovamy-miskyh-gromadskyh-organizacii.html

1 комментарий

  1. РЕКРУТ

    А, другим жителям города, которые не являются членами каких-либо общественных организаций или политических партий, также управление соц.защиты относится?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.