Зустріч голови РДА Наталії Баланюк з жителями села Григорівка

27 грудня керівник району Наталія Баланюк зустрілася з жителями села Григорівка за для вирішення хвилюючого питання проведення реформ з об’єднання громад та децентралізації влади. Зустрічаючись раніше з мешканцями села очільник району розповідала що таке об’єднання громад та децентралізація, якими повноваженнями та відповідальністю за утримання й розвиток населених пунктів наділяються громади.

Цього разу мова йшла про здобутки та розвиток Олександрівської, Прибужанівської, Бузької громад, які протягом недовгого свого існування мають певні напрацювання. Керівник закликала не йти на принципи та об’єднуватись співпрацюючи із сусідніми сільськими радами, адже, якщо село буде самостійним, то буде змушене самостійно  утримувати та фінансувати всі заклади, зарплати тощо.

imageimg_20171227_130151

Присутнім наведено переваги об’єднання, громади будуть мати право розпоряджатись землями в межах сільрад, надавати дозволи на будівництво та вирішувати інші питання.

Наталія Баланюк закликала знову організувати роботу ініціативної групи з об’єднання. Якщо є потреба спільно зустрічатись за для допомоги по вирішенню даного питання.

Також обговорили з житами села питання медичної реформи, нові законопроекти з децентралізації та інше.

На останок Наталія Баланюк провела прийом громадян.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=43357

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*