Зникло відео трансляції зустрічі з народним депутатом Лівіком О.П.

Відео трансляції зустрічі з народним депутатом Лівіком О.П., що відбулась 01.12.2017р. в сесійній залі міської ради зникло, з офіційного відео каналу Вознесенської міської ради.

Зустріч транслювалась на вказаному каналі, однак відразу почала бути не доступною для перегляду, а 02.12.2017р. взагалі зникла.

Останній подібний збій на офіційному відео каналі ВМР, ставався на початку року коли в залі обговорювали тарифи на водопостачання та водовідведення та ремонт мереж. Тоді в залі зникло світло, і відповідно відеозапис припинився.

На вказаній зустрічі Лівік О.П. інформував про неефективне використання міською владою коштів, які ним були залучені з державного бюджету, до бюджету міста.

Лівік О.П. повідомив про численні факти, коли кошти  надійшли до бюджету міста з держ. бюджету на весні,  і до тепер не використані на суспільно важливі цілі, та інше.

Впевнитись у відсутності вказаного відео можно за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UCcWXWHeggebcgizCK9vkCkw

screenshot_1screenshot_2

 

4 комментарии

  1. Наблюдатель

    Почему бы Александру Петровичу не обратится в НАБУ и не поставить на место этого иноватора? Заколебал уже голубой воришка

  2. Вот такими действиями Луков и его команда в очередной раз показывают нашей громаде что они коты помойные или страусы,которые голову спрятали в песок,а жопа осталась на виду.И найдутся люди, которые будут за ихние делишки, пиз — — ть по этой жопе хорошей палкой.Вот здесь и все новаторство мэра города.Трус и в Зугдиди трус.

  3. Ну все як завжди, коли доходе до смаженого для Лукова. Колись таким же чином зникли материали кримінальної справи про дівчат з вознесенського інтернату, яких постачали дорослим дядькам. Директором на той час там був один дуже поважний в Украиїні інноватор. Тоді теж всі дівувались — постраждала є, склад злочіну є, а нихто не постраждав. Диво дивное

  4. Васыль

    Хтось явно замітає сліди, іще чючють і конкурента мочіть будуть!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*