Не пропусти

Змагаються юні футболісти

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня захисту дітей в місті Вознесенську проводився традиційний турнір серед юних футболістів. В цьому році участь брали юні спортсмени 2009-2010 та 2007-2008 років народження. До нашого міста завітали команди з м. Ю. Українська, с.м.т. Доманівка, с.м.т. Братське, м. Первомайськ та господарі турніру — команда «Сокіл» м. Вознесенськ.
Перед початком змагань до всіх спортсменів та вболівальників з вітальними словами звернулися заступник міського голови Юрій Путій та директор КО ВМЦ ФЗН «Спорт для всіх» Іван Алексєєв. Вони побажали успіхів на футбольному полі і щоб переміг найсильніший.
І ось розпочалися футбольні баталії. Всі ігри проходили у вікових категоріях одночасно. В наймолодшій віковій категорії 2009-2010 років третє місце — за командою господарів, друге — м. Ю. Українська, перше — с.м.т. Братське. В старшій групі третє місце зайняло с.м.т. Братське, друге — м. Первомайськ, перше — гравці команди «Сокіл».
В кожній з вікових категорій було визнано кращих гравців. В молодшій категорії кращий воротар — Берко Артем «Сокіл», захисник — Наумцев Дмитро (Братське), нападник — Назаров Максим (м. Ю. Українськ). В старшій віковій категорії кращими визнано воротара Доценко Ярослава (м. Ю.Українськ),захисник — Куксенко Єгор (м. Первомайськ), нападник — Капрашу Станіслав ( с.м.т. Доманівка).А найкращим гравцем турніру визнано Козирь Св’ятослава «Сокіл».
Дякуючи голові обласної федерації футболу Олександру Пасічному всі команди нагороджені кубками, а гравці — статуетками. Козирь Св’ятослав отримав футбольний м’яч від голови федерації футболу міста Вознесенська Карпова В.
КО ВМЦ ФЗН «Спорт для всіх»

http://voz.gov.ua/sport/2109-zmagaiutsia-iuni-futbolisty.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*