Не пропусти

ЗМАГАННЯ З ПАУЕРЛІФТИНГУ

У суботу, 18 листопада, на честь святкування п’ятої річниці ФОК «Водограй» відбулися змагання з жиму штанги лежачи. У змаганнях взяли участь 14 спортсменів різних вікових категорій. Змагання були дуже цікавими. Деякі учасники вперше брали участь у змаганнях, але показали чудові результати.

Наймолодші учасники віком 10-13 років, у ваговій категорії до 50 кг показали наступні результати: ІІІ місце з результатом 42,5 кг посів Ніколаєв Владислав, ІІ місце з результатом 42,5 кг — Шевченко Володимир, а першим став Селівестров Денис, який вижав штангу з вагою 45 кг.

Учасники віком від 15 до 35 років змагались у різних вагових категоріях. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали: Секкер Костянтин з результатом 105 кг (ВК-67,5 кг), Бровко Денис – 125 кг (ВК — 75 кг), Снатарь Валерій – 130 кг (ВК — 82 кг), Коваленко Владислав – 120 кг (ВК — 90 кг) та Диднімарченко Дмитро – 110 кг (ВК — 110 кг).

Спортсмени були задоволені своїми виступами та нагороджені грамотами. Головний суддя змагань, майстер спорту з пауерліфтингу – Максим Мосінов, запрошує всіх бажаючих займатись професійно цим видом спорту в тренажерній залі ФОК «Водограй».

ВМЦ ФЗН «Спорт для всіх»

http://voz.gov.ua/material/6600

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*