Не пропусти

ЗМАГАННЯ ДЖУР ВІДБУЛИСЬ

image

30 травня на базі Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. адміністрацією ДЮЦу у складі директора Л.В. Білоус та заступника директора Солонченко О.С. був проведений І-й /районний/ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» /«Джура»/.

У змаганнях взяли участь вихованці гуртків козацько-лицарського виховання «Джура» Вознесенського районного Дитячо-юнацького центру, які працюють на базах шкіл – Бузької /керівник гуртка Коберняк В.П./, Таборівської /керівник гуртка Барановська М.В./ та Щербанівської /керівник гуртка Ковальчук Н.В./.

На змаганнях гуртки представляли козацькі рої «Бузький Гарт» /керівник Коберняк В.П./, «Соколята» /керівник Барановська М.В./ та «Щербанівські козаки» /керівник  Ковальчук Н.В./.

Юні джури змагалися у конкурсі «Впоряд» на знання стройових команд січових стрільців, кращу особисту підготовку і дії в складі рою, виконання стройової пісні.

У виді «Фізична підготовка» учасники змагань показували свої вміння у підтягуванні, віджиманні, козацькому боулінгу «Перекотиполе».

Не менш видовищними були змагання з видів «Воєнізована естафета», «Туристсько-спортивна смуга перешкод» та «Швидкісна стрільба», де гуртківці змагалися у стрільбі з пневматичної зброї, метанні гранат, транспортуванні потерпілого, знаходженні мін; проходженні вертикального маятника, купин, паралельних мотузок, драбини, ного- та рукоходів.

Тож, в результаті завзятої боротьби І місце та перехідний приз – гетьманську булаву виборов рій «Бузький Гард» /керівник Коберняк В.П./, ІІ та ІІІ місця посіли рої «Щербанівські козаки» /керівник  Ковальчук Н.В./та «Соколята» /керівник Барановська М.В./. Також учасники змагань отримали грамоти та солодощі.

Адміністрація Дитячо-юнацького центру щиро дякує адміністрації, педагогічному колективу та учням 9-10 класів Вознесенської ЗОШ за гостинний прийом та надану допомогу у проведенні заходу.

20190530_12320620190530_122730-1

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*