Не пропусти

“Жнива скорботи”: пройшли жалобні заходи присвячені 85-й річниці пам’яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років

Щороку в Україні у четверту суботу листопада в пам’ять про тих людей, які померли з голоду, запалюють свічки. Цього року 25 листопада Україна схилила голови у загальнонаціональнійхвилині мовчання на знак вшанування всіх убитих голодом.

image

Крім того, напередодні у закладах загальної середньої освіти району традиційно відбулися жалобні заходи: Уроки пам’яті “З присвятою замордованим голодом…”; години спілкування: “Злочин влади – трагедія народу”, “Колективізація і Голодомор в Україні: події, факти, уроки”, «Великі жертви твої, Україно!»; круглий стіл: “Уроки Голодомору і сучасна Україна”, “Перерване буття українського села”; відео-урок з обговоренням “Жнива скорботи”.

Школярі мали змогу побувати на виставках літератури: «Великі жертви твої Україно», які організували шкільні бібліотекарі. Також були організовані  віртуальні екскурсії до місць пам’яті жертв Голодомору. 

З метою вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів у школах було організовано перегляд документальних фільмів: «Голод», «Такого ще земля не знала», про голодні роки 1932-1933р.р. в розповідях очевидців.

Під час проведення загальношкільних лінійок-пам’яті учні вшанували загиблих людей у голодні роки хвилиною мовчання.

Особливу увагу вчителі та учні приділили оформленню приміщень, де проводилися заходи: дотримувалися скорботних кольорів, використовували композиції із колосків, кетягів калини, перетягнутих траурною стрічкою, хліба, рушників та іншу традиційну народну символіку та побутово-ужиткові прилади. 

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=42152

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*