Заяву міського голови треба ділити на 2, а іноді і на 5 і на 10…

Заяву міського голови треба ділити на 2, а іноді і на 5 і на 10…

Із повідомлення відділу інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю виконавого комітету міської ради http://voz.gov.ua/material/6064

«Питання касових апаратів є обов’язковим лише для підприємців, що реалізують підакцизні товари (горілчані і тютюнові вироби, паливно-мастильні матеріали), тому що акцизний збір у розмірі 5% від вартості, сплачується до місцевого бюджету. Втручатись у діяльність інших підприємців, які, як правило, орендують торгові площі в магазинах, власниками яких є інші фізичні особи, міська влада немає права.»

Питання друкування та видачі чеків на продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неодноразово піднімалися депутатами міської ради та представниками громадських організацій на зустрічах з представниками міської влади. І що ?

Знаєте, хто винен в тому, що не видаються чеки? (За словами заступника міського голови Сметани Ю.О)

А ми з вами, покупці, жителі міста та району, які купляють алкоголь і сигарети! А чому?

А тому, що ми не вимагаємо чек!

А він нам потрібен? Ні!

Він потрібен міському бюджету, який з кожної пачки цигарок та кожної пляшки алкоголю повинен отримувати 5% доходу.

Так хто повинен контролювати цей процес?

bez-nazvaniya

А саме той, хто на кожній зустрічі з громадськістю розповідає про те, «що ми хочемо зробити, але у нас не вистачає коштів»…

Протягом півгодини наші кореспонденти спостерігали за роботою відділу по продажу алкоголю та цигарок в магазині «Копійка» по вулиці Чубчика.

Було продано 2 пляшки алкоголю і 9 пачок цигарок. Жоден із покупців не отримав чеку. Мало того, цей чек, навіть, не був «пробитий» по чековому апарату.

Як можна наповнити бюджет, якщо підприємці не виконують законів України, а міська влада не шукає засобів перевірки цих магазинів.

А, може, просто, це їм не вигідно?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*