Не пропусти

Затримано банду, що мала плантації наркотичних рослин у Вознесенському р-ні та збувала їх в Одесі. Вилучена партія наркотиків складає 40 тисяч доз на 6 міл. грн. (ВІДЕО)

 

Значну кількість наркотиків, боєприпасів та вибухових речовин вилучено в південних регіонах України офіцерами оперативних підрозділів Державної Прикордонної служби України спільно з представниками Національної поліції України під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області.

Оперативно-слідчі заходи, що одночасно проводились днями на Одещині та Миколаївщині стали заключною фазою припинення злочинної діяльності протиправних елементів, які займались виготовленням синтетичних наркотиків, вирощуванням нарковмісних рослин елітних сортів, їх обробкою та реалізацією в м. Одеса.

В операції були задіяні оперативно-розшукові підрозділи Південного та Азово-Чорноморського регіональних управлінь Держприкордонслужби України спільно з Одеським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки, відділом протидії наркозлочинності та слідчим управлінням ГУ НП в Одеській області.

smallthumb_news_20170811_124314_1502444594thumb_news_20170811_124317_1502444597

Культивовані плантації знаходились на території н.п. Райдолина Вознесенського району Миколаївської області. Після дозрівання речовини висушували та готували для формування доз і продажу їх через мережу реалізаторів в м. Одеса.

Кошти від реалізації наркотиків поступали на рахунки організаторів шляхом електронних переказів одного з українських банків. Щомісячний обіг складав декілька мільйонів гривень, що підтверджено виявленими значними сумами коштів готівкою та на банківських рахунках.

screenshot_3

Під час обшуку за адресами проживання учасників злочинної групи та причетного до них кола осіб вилучено майже 90 кг наркотичних речовин рослинного походження, 55 г порошку амфетаміну та майже 8 л прекурсорів для його виготовлення.

Також було виявлено лабораторію з виготовлення амфетаміну, вилучено обладнання для обробки, фасування, вживання наркотиків.

Загалом вилучена партія наркотиків складає близько 40 тисяч доз. В курортний сезон в Одесі наркоділки від їх реалізації могли б отримати прибуток в понад 6 млн. грн.

Правоохоронці з’ясували, що злочинці займались не тільки наркотиками. Кількість і різноманітність виявленої зброї та вибухівки дає підстави дослідити їх на можливу причетність до вчинення інших видів тяжких злочинів. Під час обшуків вилучено тротилові шашки, пластид, 12 бойових гранат із запалами (Ф-1 та РГД-5), значна кількість боєприпасів різних калібрів до бойової зброї (АК-74, СВД, ПКМ, ПМ).

Не аби яку допомогу у виявленні місць приховування наркотиків та приладдя для їх обробки та фасування надали кінологи зі службовими собаками Держприкордонслужби України.

У відношенні членів угрупування проводяться невідкладні слідчі дії, які кваліфікуються за ознаками шести статей Кримінального кодексу України, їм може загрожувати до 10 років ув’язнення.

http://bit.ly/2uvhBYY

2 комментарии

  1. «смт. Райдолина Вознесенського району» — це де??????

  2. Миша Вознесенский

    Возле Весилиново

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*