Не пропусти

Засідання суб’єктів соціальної роботи, що здійснюють роботу щодо протидії торгівлі людьми

З поміж усіх порушень прав людини, які привертають до себе особливу увагу, торгівля людьми належить до найбільш болючих та ганебних явищ.

Торгівлі людьми, як одна із сучасних форм рабства, є цілком сучасною реалією, чиє існування має потужне економічне підґрунтя.

Саме про це йшлося 29 серпня 2017 року під час заходу, в якому взяли участь суб’єкти соціальної роботи, що здійснюють роботу щодо протидії торгівлі людьми, де серед запрошених була присутня начальник відділу взаємодії з роботодавцями Вознесенського міськрайонного центру зайнятості Рабоча Світлана.

Засідання розпочала начальник УСЗН Вознесенської міської ради Шишляннікова Ірина, зазначивши, що свобода людини, є однією з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства, а забезпечення недоторканності свободи особи – однією з головних функцій держави. Далі виступила директор Миколаївського благодійного фонду «Любисток» Пархоменко Маргарита, яка повідомила, що з 2012 року у Миколаївській області 12 громадянам присвоєно статус особи, які постраждали від торгівлі людьми.

У рамках заходу було винесено на загальне обговорення питання стану реалізації місцевої політики у сфері протидії торгівлі людьми, а саме діяльність державних та громадських організацій щодо попередження торгівлі людьми, надання допомоги особам, які постраждали від вказаного злочину.

По закінченню заходу, всі бажаючі мали змогу висловити своє бачення на проблему торгівлі людьми, внести певні пропозиції.

http://voz.gov.ua/material/6248

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*