Не пропусти

Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

25 травня відбулося позапланове засідання комісії з  питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке очолила перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панова.

В засіданні взяли участь спеціалісти комунального закладу «Вознесенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, ПАТ «Зелений Гай», міжрайонного управління водного господарства та Вознесенського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

image-3img_3859

На розгляд винесено ряд питань, які потребують вирішення. Серед них, питання стану загибелі врожаю багаторічних культур ПАТ «Зелений Гай»; про виконання п 8,3 протоколу №1 від 22.02.2017 засідання регіональної комісії ТЕБ та НС Миколаївської ОДА, а саме інвентаризації безхозних гідротехнічних споруд та вжиття заходів щодо набуття права власності на ці споруди; щодо забезпечення пожежної безпеки в екосистемах району в пожежонебезпечний весняно-літній період 2017 року; запобігання виникнення пожеж та загибелі людей під час пожеж у житловому секторі; про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах району.

Також розглянуто стан забезпечення цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки на об’єктах ПНО та ОПН, які розташовані на території Вознесенського району; стан утримання захисних споруд цивільного захисту у Вознесенського району; організацію постів радіаційного спостереження, диспетчерських служб, пунктів видачі засобів органів дихання не працюючому населенню Вознесенського району.

img_3846img_3851-1

Підсумки розглянутих питань та поставлених завдань під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, підвела Тетяна Панова, наголосивши на неухильному їх виконанні.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=36987

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*