Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

image-1

Для покращення роботи та ефективного виконання завдань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки в Вознесенському районі 18 грудня відбулося чергове засідання комісії ТЕБ та НС при Вознесенській райдержадміністрації. Головуючої комісії була керівник району Наталія Баланюк за участі першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Панової, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

dscn0408

На розгляд винесено ряд питань, які потребують вирішення. Серед них, питання забезпечення безпеки людей на воді в зимовий період, вивчення місць для зимової любительської риболовлі; затвердження плану усунення недоліків виявлених під час проведення КШН 28.11.2017; стан готовності окремих спеціалізованих служб району до дій у разі виникнення НС у зимовий період 2017 – 2018; забезпечення пожежної безпеки в житловому секторі; затвердження плану роботи комісії на 2018 рік.

dscn0409

Підсумки розглянутих питань та поставлених завдань під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, підвела Наталія Баланюк, наголосивши на неухильному їх виконанні.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=43072

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*