Засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

image

5 лютого відбулось чергове засідання  надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації. Вела засідання перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяна Панова.

Нагальним постало питання запровадження карантинних обмежень по сказу тварин на території смт. Олександрівка, Олександрівської селищної ради  з прилеглими до неї угіддями.

За словами представника управління Держпродспоживслужби у Вознесенському районі проведено епізоотичне та епідеміологічне обстеження смт. Олександрівка, вулиця  Озерна, 45, про випадок захворювання собаки на сказ.

img_5729

Постраждалий від укусу домашньої собаки звернувся за медичною допомогою до Вознесенської ЦРЛ  з попереднім діагнозом укушена рана лівої кінцівки в області коліна. Зі слів господаря  домашній собака наніс укус йому коли той мав нагодувати його. Собака утримувався на прив’язі, при цьому симптомів таких як агресія, слинотеча, не спостерігалося.

Господарем було прийнято рішення пристрелити собаку та трьох домашніх котів які контактували.

Труп відстріляної собаки доставлено до Вознесенської лабораторії ветеринарної медицини та відправлено до Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, вірусологічний відділ, де було встановлено діагноз сказ. Трупи відстріляних котів було знешкоджено шляхом  спалення.

Місце, де знаходилася хвора собака на подвір’ї, та прилеглу територію продезінфіковано 0,4 % розчином Респуру.

img_5738

Рішенням позапланового засідання  надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації від 5 лютого оголошено неблагонадійний пункт по сказу тварин смт. Олександрівка, та запроваджено карантинні обмеження по сказу тварин з 2 лютого 2018 року на території смт Олександрівка, Олександрівської селищної ради, з прилеглими до нього угіддями, а також  затверджено комплексний план заходів щодо ліквідації сказу в неблагополучному пункті  смт Олександрівка, Олександрівської селищної ради.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=44452

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*