Засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

27 червня відбулося позачергове засідання протиепізоотичної комісії, де члени комісії приймали рішення про запровадження карантинних обмежень по сказу тварин на територію с. Бузьке та мисливські угіддя ТОВ «Мисливці Побужжя» Бузької об’єднаної територіальної громади з прилеглими до нього угіддями та лісовим масивом.

image

Було встановлено, що у приватному домоволодінні на території с. Бузьке домашній кіт наніс укус лівої гомілки господарю. Потім проявив агресію до чотирьох осіб які знаходилася  на території вулиці у приватному домоволодінні.

Агресивного кота було пристрелено за результатами експертизи встановлено діагноз сказ. Також було доставлено труп вбитої лисиці на території мисливських угідь ТОВ «Мисливців Побужжя» Бузької об’єднаної територіальної громади при дослідженні було встановлено діагноз сказ. Місце, де знаходився кіт, місце відстрілу лисиці, та прилеглу територію продезінфіковано 0,4 % розчином Респуру.

Профілактичні щеплення собак та котів по с. Бузьке проводилися на протязі 2017 року, в червні, та вересні місяці,  піддано було щепленню  проти сказу собак – 400 голів, котів – 112 голів.

img-4af851c04ea31c2bd3fcc493327c8dfd-v

По населеному пункту організовано медпрацівниками подвірні обходи по вулицях з метою виявлення укушених осіб. Члени комісії одноголосно прийняли рішення оголосити неблагополучний пункт по сказу тварин територію с. Бузьке та мисливські угіддя ТОВ «Мисливці Побужжя» Бузької сільської ради та запровадити карантинні обмеження по сказу тварин з 26 червня 2018 року на територію с. Бузьке та мисливські угіддя ТОВ «Мисливці Побужжя» з прилеглими до нього угіддями та лісовим масивом.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=51344

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*