Не пропусти

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Вознесенському районі

Відбулася комісія, 27 жовтня, з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  при  райдержадміністрації, головуючою виступала керівник району Наталія Баланюк. Головною подією, яка в котре зібрала всіх членів комісії стала ситуація що склалася на каналізаційній системі в ст. Трикратне Вознесенського району. Зокрема, від мешканців села Трикратне надійшло повідомлення про затоплення підвальних приміщень (двох поверхових багатоквартирних житлових будинків) стічними водами, розташованих за адресами: Миколаївська область, Вознесенський район, село Трикратне, вул. Одеська, будинки № 15, 17,19. В ході проведення огляду місця події, було встановлено, що стічні води від каналізаційної мережі села заповнили підвальні приміщення даних будинків, колектори, відстійник на даній каналізаційній мережі, а також встановлено факти витоку стічних вод на територію населеного пункту в двох місцях, а саме: на місці пориву каналізаційної системи та з переповненого відстійника.

imageimg_4927

За словами представника комунального підприємства «Орбіта», який був присутній на комісії, він обслуговує даний житловий масив. 20 жовтня п.р. КП «Орбіта» було відкачено та вивезено з заповнених колекторів даної каналізаційної мережі асенізованим автомобілем – 24 м3 нечистот.

В свою чергу з його боку є нарікання на мешканців житлового масиву за відмову сплати коштів за його послуги.

Дана подія, яка триває в селі Трикратне Вознесенського району містить в собі ознаки загрози виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру. Тому присутніми прийнято рішення негайно обмежити скид неочищених вод зупинити подачу води абонентам с. Трикратне Вознесенського району; організувати підвіз питної води до мешканців с. Трикратне до відновлення роботи каналізаційної мережі. А також провести інформування населення с. Трикратне про відключення централізованого водопостачання; встановити об’єм ремонтних робіт та обмежити доступ населення в місцях аварій шляхом встановлення огорож; підготувати інформацію щодо вартості відновлювальних робіт на каналізаційній мережі та надати її до Вознесенської РДА; організувати ремонтні роботи каналізаційної мережі.

Керівник наголосила на проведені моніторингу розвитку події з виїздом безпосередньо на місце. Націлено увагу на щоденному інформуванні управління з питань НС облдержадміністрації та Вознесенської РДА, Вознесенського МРВ ГУ ДСНС України у Миколаївській області про хід виконання робіт на місці виникнення аварії.

img_4929img_4935

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=41005

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.