Не пропусти

Запрошуємо на виставку «Скарби рідного краю»

До 26-ої річниці Незалежності України та 80-ти річчя Миколаївської області у Вознесенському художньому музеї Є.А.Кібріка відкрилася виставка декоративно-ужиткового мистецтва майстрів і майстринь нашого міста. На виставку представили роботи десять умільців, які завжди прагнуть поділитись своїми знаннями та вмінням з початківцями, часто приймають участь у різних виставках. Всього в експозиції представлено 269 робіт та 92 книги, виданих авторами за останні 10 років. В літературній скарбниці вознесенців особливе місце займають твори наших земляків: члена Спілки письменників СРСР Слободянюка Б.Й.; Заслуженого діяча мистецтв, члена Спілки письменників України Федорука Леоніда; Лауреата обласної премії ім.М.Аркаса, члена Спіки письменників України Харлановича Анатолія Васильовича; члена Спілки журналістів України Літвінової Г.П.; члена Спілки письменників України Куліченко Л.Л.; члена Спілки письменників СРСР Куліченка Л.В.; Заслуженого працівника культури Синодової М.М. Познайомившись з експозицією, серед книг вознесенських поетів та письменників ви зможете знайти ті твори, які вам до вподоби: гуморески Степана Гусака, пісні Віталія Гаврюшенка, вірші для дітей Лідії Петренко, лірику Мініної А. та Макарової Тетяни і ін.

На виставці представлені роботи майстрів декоративно-ужиткового мистецтва: Настоящої Валентини Іванівни, Заїки Юлії Олегівни, Сумбаєва Михайла Михайловича, Кофтан Валентини Романівни, Черби Володимира Олександровича, Терещенко Людмили Петрівни, Подоби Олени Юрьївни, Шихмахер Оксани Анатоліївни і її доньки Єлизавети (10 років), Молдованової Олени Леонідівні, Удової Любові Вікторівни, Шулік Людмили Вікторівни.

Всі представлені на виставці майстри ніколи не вважали себе митцями, художниками. Головна справа їх життя – щоденна праця. Але їх життя і творчість злиті воєдино. Ці люди не тільки збагачують свою духовність, але й призвичають до високих моральних цінностей своїх співгромадян. А ще закликають зберігати все, що має ознаки традиційного народного мистецтва, як провідну нитку в лабіринті зв”язків поколінь.

Художня рада

Вознесенського художнього

музею Є.А.Кібріка

http://voz.gov.ua/material/6236

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*