Запрошуємо на семінар «Бюджетний процес, участь громадськості та механізми забезпечення прозорості місцевоі влади»

Запрошуємо на семінар «Бюджетний процес, участь громадськості та механізми забезпечення прозорості місцевоі влади», в рамках проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина.

23131031_10214282318792647_7802597504493606481_n

Говоритимемо про:

  • Бюджетну систему – державний та місцеві бюджети;
  • Бюджетні цикли та етапи планування;
  • Адвокацію та лобізм;
  • Основні загрози процесу розподілу бюджету;
  • Місцеві бюджети в умовах децентралізації;
  • та багато практичних питань з якими стикаються депутати, працівники ОМС та громадські активісти у сфері місцевого бюджету.

До участі запрошуються депутати міських рад, селищних та сільських рад, працівники органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій, громадські активісти та журналісти, що цікавляться сферою бюджетування та студенти.

 

Запрошений експерт – Ольга Омельчук, експертка Інституту Політичної Освіти, колишній міський голова м. Нетішина.

Семінар відбудеться 14 листопада о 10:00 у тренінговому центрі «IQ HUB», за адресою: м.Вознесенськ, вул.Пушкінська 3/35 (вхід зі сторони вул. Ксеніївської).

Для участі у семінарі необхідно зареєструватись за посиланням: goo.gl/KaGGED

Участь у заході є безкоштовною. Проект «Київський Діалог» відшкодовує кошти за проїзд.

Довідка:

«Київський Діалог» був започаткований в 2005 році відразу після «Помаранчевої Революції». Ідея проекту полягала у створенні інноваційної німецько-української платформи для діалогу та обміну досвіду.

Мета «Київського Діалогу» полягає в поширенні знань про Україну і створенні таким чином її позитивного іміджу в Німеччині з одного боку та підвищенні обізнаності українських громадян про європейські процеси та цінності в Україні з іншого боку, підтримуючи та скріплюючи тим самим проєвропейський курс країни.

Проект спрямований на те, щоб ідентифікувати як політичну еліту, так і впливових акторів громадянського суспільства в Україні, які в майбутньому стануть опорою німецько-українських та європейсько-українських відносин, запросити обидві сторони до конструктивного діалогу та скріпити їхню проєвропейську позицію.

У жовтні 2014 року «Київський Діалог» відкрив представництва проекту в Харкові, Дніпрі, Одесі та Черкасах, а в травні 2017 року до проекту долучилися Львів, Миколаїв, Маріуполь та Слов’янськ. В пріоритетах на 2017-2019 роки буде тема участі громадян у розвитку своїх міст.

Контактна особа: Дарья Фрич-Алчіна, координаторка проекту «Київський Діалог» у Миколаєві

E-mail: mykolaiv@kyiv-dialogue.org

Facebook: https://www.facebook.com/daria.frych

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*