Запрошення до участі у Конкурсі «Картка Вознесенця» з надання цінових пропозицій

Громадська організація «Агентство економічного розвитку» міста Вознесенськ, Миколаївської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах проекту««Картка Вознесенця», як інструмент надання електронних сервісів мешканцям міста Вознесенськ у сфері пасажирських перевезень»: модернізація автоматизованої системи перевезень у м. Вознесенськ, створення картки мешканця як компонент єдиної електронної системи обліку перевезень. Підрядники повинні мати досвід проведення подібних видів робіт.

bez-nazvaniya

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за адресою: приміщення громадської організації «Агентство економічного розвитку» вул. Пушкінська, 3/35 , місто Вознесенськ, Миколаївська область, та на офіційному сайті ГО «Агентство економічного розвитку» http://aer.net.ua/   Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10-00, 08.11.2017 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном: +38 05134 3-22-50

http://aer.net.ua/news_ua/2017/11/01/Kartka.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*