Запрацював сайт Олександрівської ОТГ :oleksandrivka.org.ua

Запрацював сайт Олександрівської ОТГ

oleksandrivka.org.ua

screenshot_1

Деякі новини з Олександрівської ОТГ

1.

Повідомлення депутатам  Олександрівської селищної ради !

9 червня 2017 року  о 14.00 год. в  приміщені Олександрівської селищної ради  відбудеться 6 позачергова сесія 8 скликання

Запрошуються всі депутати прийнняти участь у роботі ради .

2.

15 травня 2017 року в залі засідань Олександрівської селищної ради відбулася зустріч  робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Олександрівської селищної ради на період до 2020 року.

На початку зустрічі консультантами Андрієм Кавунцем та Радославом Шарлеєм було презентовано основні визначення Стратегічного планування, представлено Місію, Бачення Олександрівської ОТГ та основні напрямки, спрямовані на їх досягнення. У робочу групу входять активні мешканці громади, керівники установ, в.о. старост, голови ОСББ, представник МПО, бібліотекарі, працівники управління селищної ради.

Протягом шести годин відбувалося жваве обговорення проблем сьогодення нашої громади та формування уявлення про його майбутнє. Сформували оперативні цілі, а до них обговорили та розробили завдання. Визначили дату наступної, четвертої зустрічі робочої групи та визначили план дій між засіданнями.

Процес розробки Стратегічного плану переходить у найбільш активну фазу. Про подальші зрушення та досягнення будемо повідомлятися додатково на офіційному сайті Олександрівської селищної ради та на сторінках «Вісті Вознесенщини». Нагадуємо, що стратегічне планування Олександрівської селищної ради відбувається в рамках проекту «DOBRE».

Адміністрація селищної ради щиро дякує учасникам робочої групи з стратегічного планування Олександрівської ОТГ за небайдужість та активну участь.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*