Заборгованість із виплати заробітної плати – на контролі

28276753_973256962850327_5032631071158972639_n

23 лютого 2018 року року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія Путія відбулось засідання координаційної ради з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На порядку денному стояло питання про несвоєчасну виплату заробітної плати комунальними підприємствами міста. Проблема із затримкою виплати заробітної плати полягає в тому, що населення несвоєчасно сплачує за спожиті комунальні послуги, а також існує заборгованість держави перед комунальними підприємствами за надані пільги і субсидії.

Заступник міського голови Юрій Путій дав доручення Управлінню  соціального  захисту населення Вознесенської  міської ради тримати на контролі виплату заробітної плати  філії «Вознесенський райавтодор», КП «Водопостачання міста Вознесенська», КП «СОМ», КП «Єдність», ТОВ «БОС»; при надходженні коштів за пільги та субсидії, максимально швидко направити їх комунальним підприємствам.

Управління соціального захисту населення

Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/material/7086

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*