Забезпечимо порядок в новорічну ніч разом

img_6966-kopiya

Напередодні  Нового року, 28 грудня, у Виконавчому комітеті  прЗабезпечимо порядок в новорічну ніч разомоведено нараду щодо координації дій поліції, громадських формувань під час святкування новорічних свят.  Начальник СПД Вознесенського відділу поліції  Лопатко Д.Ю. проінформував про схему чергування працівниками правоохоронних органів.

До чергування залучаються представники громадського формування «Варта» ( керівник- Лященко В.П.) та громадського формування «Соколи» ( керівник – Медолиз В.І.). «Варта» бере участь у забезпеченні порядку на мікрорайоні «Пряме», Центральній  садибі «Зелений гай», «Соколи» — в центрі міста та на північному мікрорайоні.

Тож щирі слова подяки працівникам поліції, активним громадянам, які у святкову ніч будуть дбати про нашу безпеку.

Прохання до вознесенців та гостей міста — дотримуватися правил поведінки в громадських місцях, не використовувати  бездумно ілюмінаційний матеріал,  не причиняти матеріальної шкоди територіальній громаді та мешканцям міста, не нашкодити здоров’ю жодній людині.

Крім того, звертаємо увагу на те, що в населених пунктах України з’явилися ті, хто бажає нажитися  задурно, маскуючись під Діда Мороза та Снігуроньку. Особливо це прохання відноситься до одиноких людей  та людей похилого віку.

Нехай новорічні свята принесуть усім нам лише радість. З Новим роком!

Сербенюк Н.М., керуючий справами Виконавчого комітету ВМР

http://voz.gov.ua/material/6791

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*