Не пропусти

За ефективністю ЦНАП м. Вознесенськ знаходиться на 10-11 місці в області

Підсумки оцінювання ефективності роботи ЦНАПів Миколаївщини та якості надання ними адмінпослуг

За ефективністю ЦНАП м. Вознесенськ знаходиться на 10-11 місці в області, разом з ним однакову кількість балів набрав ЦНАП Весенлинівського району.

ЦНАП Вознесенського р-ну за ефективність, четвертий з кінця.

screenshot_3

У серпні за ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  проведено оцінювання ефективності роботи Центрів надання адміністративних послуг Миколаївської області за методикою, розробленою Центром політико-правових реформ.

Мета анкетування – оцінка сервісу надання адміністративних послуг центрами надання послуг, запобігання та виявлення типових проблемних питань у роботі ЦНАПів, розробка та впровадження коригувальних заходів для підвищення якості обслуговування споживачів послуг.

Анкетування щодо якості надання адміністративних послуг проводилось за шістьма базовими напрямками, п`ять з яких оцінювались балами.

Максимальна кількість балів складала 1 000 балів.

За результатами оцінювання обраховано рейтингові показники.

Серед міських центрів надання адміністративних послуг лідером є ЦНАП м. Первомайська (913 балів), на другому місці – ЦНАП м. Южноураїнська (870), на третьому – ЦНАП м. Миколаєва (860).

Серед центрів надання адміністративних послуг, утворених при райдержадміністраціях, на першому місці ЦНАП при Новобузькій РДА (882 бали). Друге місце — ЦНАП Новоодеської РДА (877). Третє місце поділили між собою ЦНАП Доманівської РДА та ЦНАП при Арбузинській РДА(867).

За результатами проведеного оцінювання діяльності ЦНАП, з метою покращення якості обслуговування споживачів адміністративних послуг, Миколаївською облдержадміністрацією будуть розроблені відповідні адресні рекомендації керівникам ЦНАП та органів, що їх утворили.

http://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=38921

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*