Не пропусти

За члена Виконкому Вознесенська Циза С.К. «вступились» родичі, просять над ним не жартувати. Про дресс-код у Виконкомі та жарти

2 серпня відбувся Виконком ВМР, розглядали різні питання.

Після виконкому громадській активіст Міша Вознесенській на своїй приватній сторінці у Фейсбуці опублікував, жартівливий мем (нижче), щодо одягу  члена Виконкому ВМР Циза С.К.

screenshot_7screenshot_8

Форма жарту прийнята у всьому світі, так жартують над президентами, депутатами, мерами та ін.

Активіст звернув увагу громадськості не на татуювання пана Циза, а на недоречність їх публічної демонстрації  на такому заході, як засідання Виконкому ВМР, та порушення ним елементарного дресс-коду.

Дресс-код (англ. dress code — кодекс одежды) — форма одежды, требуемая при посещении определённых мероприятий, организаций, заведений.

screenshot_9screenshot_11screenshot_10

Здавалось ну пожартували і все… однак, ні…

Міші Вознесенському почали надходити незрозумілі листи від «Евгения Гиблияна», що представлявся родичем пана Циза з вимогами «пояснити суть жарту».

На відповідь, що вимога «пояснити суть жарту» може народити «новий анекдот від Міши»,  «Евгений Гиблиян» почав вдаватись до лексики м’яко кажучи не вихованої людини.

screenshot_13screenshot_12

Варто зазначити, що ми не висміювали художній стиль тату пана Циза (хоча його тату на «любителя»), ми наголошували, що існують певні правила суспільної поведінки. В нашому суспільстві існує певний дресс код для одягу, тим паче на таких заходах, як засідання виконкому.

Наприклад (мовою оригіналу)  «аргентинские индейцы-арауканцы предпочитали прикреплять к детородному органу кисточки, сделанные из конского волоса, и демонстрировать  на публичных мероприятиях, для них это дресс-код».

Дуже хочеться, щоб в нашому суспільстві виконувались  загально прийняті норми поведінки і одягу, на публічних заходах.

ЦИЗ СЕРГІЙ КОСТЯНТИНОВИЧ, власник ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КАТРАН».

Громадськість міста постійно піднімає питання, про торгівлю в «Катрані» без фіскальних чеків в тому числі підакцизними товарами, або не видачу таких чеків, та недоотримання бюджетом міста значних сум від такої діяльності.

screenshot_5

 

9 комментарии

 1. наблюдатель

  А про подакцизные товары есть одно замечательное наблюдение — ни одна из новомодных пивных точек, в том числе местное «Соколивське» не дает чеков на проданный подакцизный (!!!) товар.
  Тут гарадская галава в своем инфолистке, написала про сотрудничество с ОТВЕТСТВЕННЫМИ бизнесменами, клеймил каленым железом так ненавистные ему 33 кв.м., а под боком, свой же и не платит… Какие чудные двойные стандарты в чудном городке)

  • Administrator

   Вопрос в том, что пиво не подакцизный товар- это 100%, мы их не защищаем, но…

 2. Наблюдатель

  Внимательно прочитайте это. Особенно пункт 3. Очень жаль разочаровывать ваши стопроцентов)
  http://systemgroup.com.ua/ru/content/primenenie-kassovyh-apparatov-i-drugih-rro-v-2017-godu

  В каждой точке «ответственного бизнесмена» по версии Лукова нет кассового аппарата

  • Administrator

   Согласен, немного отстал от жизни, акциз на пиво ввели сравнительно недавно. Его то вводят, то отменяют.Потому присылайте Ваши претензии, фото насчёт обслуживания в пивоварне и не только, БУДЕМ ПУБЛИКОВАТЬ и если надо поможем написать куда надо.

 3. Я с Вами согласен. В этом что-то есть.

  Теперь стало всё ясно, благодарю
  за помощь в этом вопросе.

 4. А проверить надо, постоянно брали скумбрию замороженную, после разморозки создаётся впечатление что это рыба из госхранилищ 50х годов.

 5. Та для них закон не писаний. В «Катрані » і ціни вищі, як по всій Україні ))

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*