З плановим візитом до Вознесенської ЦРЛ 7 листопада завітав начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв

З плановим візитом до Вознесенської центральної районної лікарні 7 листопада завітав начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв. Він поспілкувався з головним лікарем Вознесенської ЦРЛ Володимиром Красьохою та заступником міського голови.
«Сучасний заклад охорони здоров’я, постійно крокуючий шляхом вдосконалення, — запорука надійного майбутнього медичної галузі», — зазначив Павло Васильович під час свого візиту. – «Одним з таких закладів є Вознесенська ЦРЛ, колектив якої небайдуже ставиться до всіх питань, пов’язаних з поліпшенням якості надання медичної допомоги населенню міста і району».

Головний лікар Вознесенської ЦРЛ тримає на постійному особистому контролі покращення матеріально-технічної бази, підвищення кваліфікації медпрацівників, створення комфортних умов перебування пацієнтів та роботи медиків у підпорядкованому йому закладі. Власним прикладом підтримуючи дисципліну в колективі та постійно підвищуючи планку досягнень, Володимир Володимирович об’єднує працівників в одну велику медичну родину.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

З гордістю та живим блиском в очах він захоплено розповідає про плани на найближче майбутнє, демонструючи зону відпочинку пацієнтів на подвір’ї відділення, яка знаходиться на етапі реконструкції, дитячий майданчик, хід ремонт у відділеннях.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

У рамках Проекту Європейського Союзу «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську виготовлено проектно-кошторисну документацію для проведення капітального ремонту системи опалення будівлі поліклініки, педіатричного відділення Вознесенської центральної районної лікарні. Проектно-кошторисну документацію та експертизу по цим проектам оплачувала Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ. Отриманий дозвіл на виконання будівельних робіт з управління державної архітектурно-будівельної інспекції області та на теперішній час розпочато проведення робіт по капітальному ремонту системи опалення будівлі педіатричного відділення. Виконуються роботи по демонтажу радіаторів та труб опалення.
Після проведення тендеру вартість робіт склала 1 998,00 тис. грн. по проекту капітальний ремонт системи опалення будівлі поліклініки та 2 979,00 тис. грн. — по проекту капітальний ремонт системи опалення будівлі педіатричного відділення.
В планах на 2018 рік є потреба в капітальному ремонті педіатричного і поліклінічного відділень.
Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв обговорив з головним лікарем Вознесенської ЦРЛ питання створення госпітального округу, оптимізації ліжкового фонду, придбання сучасного обладнання, реформування медичної галузі в розрізі закладів охорони здоров’я м. Вознесенська та Вознесенського району, дізнався про досягнення та потреби лікарні.

Фото УОЗ ОДА

«За рік в нашій лікарні — близько 800 пологів», — розповідає головний лікар Вознесенської ЦРЛ. — «Ми тісно співпрацюємо, консультуємося з обласними спеціалістами та обласною дитячою клінічною лікарнею».
Начальник управління відвідав пологове відділення, де переглянув індивідуальні післяпологові палати, пологовий зал для передчасних пологів, блок інтенсивної терапії, поспілкувався з лікарями.
«В лікарні створено достойні умови для пацієнтів», — відзначив Павло Георгієв.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Сьогодні у Вознесенській ЦРЛ працюють 96 лікарів, 219 осіб середнього медичного персоналу та 9 лікарів-інтернів.
До покращення матеріально-технічної бази та створення умов головний лікар ставиться як уважний та передбачливий господарник, співпрацюючи з місцевою владою та громадою.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Під час візиту Павло Георгієв також ознайомився з роботою відділення анестезіології та інтенсивної терапії, гінекологічного та інфекційного відділень, ходом ремонтних робіт в приймальному відділенні, педіатричному корпусі тощо.

Фото УОЗ ОДА

«Для нас важливо зробити все, що в наших силах, знайти можливості для забезпечення не лише високоякісного надання медичної допомоги населенню, а і створити достойні умови перебування пацієнтів, роботи медпрацівників», — наголосив Володимир Красьоха.

http://oblzdrav.mk.gov.ua/index.php/golovna/novini/6976-voznesenska-tsrl-z-turbotoyu-pro-patsientiv

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*