З бібліотекою № 1 – у світ handmade!

28276451_969243296585027_8148577156066967875_n

Останнім часом дуже популярним став такий вид занять, як «handmade» — дослівно з англійської «ручна робота», або просто — рукоділля. Це спосіб самовираження, задоволення, це іноді спосіб заробляти  та відмінні ліки від нудьги і буденності.

18 лютого бібліотека № 1 КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» запросила учнів Вознесенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат на майстер клас «Амігурумі — в’язання іграшок гачком».

Амігурумі — це милі іграшки невеликого розміру, які зараз популярні. Цей модний аксесуар можна побачити на сумочках, шкільних рюкзаках. Мода на крихітні іграшки прийшла до нас з країни, де сходить сонце. Складно сказати, коли ж з’явилися перші амігурумі, адже в Японії, як і в інших культурах, з давніх-давен існувала традиція виготовлення ляльок сувенірної продукції невеликого розміру, що служили не тільки декоративними сувенірами, а й оберегом для свого господаря або ж нагадуванням про якусь значущу подію. Тому не варто дивуватися, що така іграшка знайшла своїх шанувальників далеко за межами Японії.

Учні разом з бібліотекарами  опанували основи плетіння, переглянули інтернет-ресурси, які знайомлять з технікою в’язання гачком — амігурумі.  Дітям сподобався даний захід, бо кожен мав можливість зробити щось власноруч.

25 лютого о 10-й годині всіх бажаючих запрошуємо приєднатися та оволодіти технікою амігурумі. Приходьте до бібліотеки №1, яка розташована по вул. Соборності, 15.

Шукайте себе у творчості, розвивайтеся, отримуйте задоволення і будьте щасливі!

Бібліотека №1

КЗ «Бібліотечна мережа

м. Вознесенська»

http://voz.gov.ua/material/7064

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*