З безробітних – у підприємці

14 листопада 2017 року в приміщенні Вознесенського міськрайонного центру зайнятості свою можливість бути підприємцем використав наш поки що безробітний Безпоясний Костянтин Григорович. На засіданні комісії з питань надання одноразової допомоги для організації підприємницької діяльності він презентував свій бізнес-план «Вирощування та реалізація сільськогосподарської продукції», який підтримали всі члени комісії, серед яких були присутні голова комісії – заступник директора Вознесенського міськрайонного центру зайнятості Черчик Оксана Володимирівна та її члени – начальники профільних відділів, провідний юрисконсульт центру зайнятості а також соціальні партнери.
 23517736_1967296536822109_5217904469353132400_n
Варто зазначити, що перед цим Костянтин пройшов цілий комплекс заходів: інформаційні та консультаційні послуги, діагностичне тестування, яке допомагає зорієнтуватись – є схильності до ведення власної справи, чи ні, курси підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу та консультації з підприємницької діяльності. Під час проходження навчального курсу слухачі вивчають комплексний аналіз та прогнозування ринку, правове регулювання підприємницької діяльності, оптимальні форми організації бізнесу та особливості їх оподаткування, основи інформаційних технологій організації праці, а також бізнес-планування і написання власного бізнес-плану. Та якщо у майбутнього підприємця залишились питання, він має можливість отримати консультації з підприємницької діяльності, до надання яких, залучене широке коло соціальних партнерів служби зайнятості.
Так, на початку зустрічі, начальник відділу активної підтримки безробітних Вознесенського МРЦЗ Гаврилова Інна Миколаївна представила увазі комісії Костянтина: він учасник АТО, проживає в сільській місцевості, за місцем проживання підходяща робота відсутня, тож і вирішив втілити в життя свою мрію – займатись бізнесом. Костянтин в свою чергу розповів, що рішення займатись власно справою не спонтанне, про це він думав вже давно, проте раніше не мав такої можливості. Зараз в користуванні родини – 13 гектарів землі, ще 9 гектарів він планує взяти в оренду і вирощувати на ній — соняшник. На питання членів комісії щодо технічного оснащення безробітний повідомив, що у власності техніки не має, але військові побратими з цим питання обіцяли допомогти, тож в недалекому майбутньому планує взяти в оренду трактор та комбайн. Костянтин провів необхідні дослідження, та знайшов сорт соняшника найбільш стійкий до хвороб та найбільш врожайний, закупівлю насіння планує здійснювати безпосередньо у виробників.
Спільним рішенням членів комісії було вирішено надати одноразовуу виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи Безпоясному Костянтину Григоровичу. Сподіваємось, що прагнення та наміри Костянтина будуть вдало реалізовані, що він зможе матеріально забезпечити не тільки себе та свою родину, а й створить нові робочі місця у регіоні. Успіхів йому!
https://www.facebook.com/vozmrcz/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*