Не пропусти

З 19.06.2019 у Вознесенську заборонено рух великовантажного транспорту при температурі повітря понад +28 С

1560845398_viber_image_2019-06-14_09-39-52

З метою збереження дорожнього покриття міських доріг, колодязів інженерних мереж, розташованих на проїзній частині вулиць в період тривалої спекотної погоди, під час якої посилюється руйнівна дія великовагових транспортних засобів на покриття проїзної частини автодоріг виконавчий комітет Вознесенської міської ради вирішив:

Заборонити рух на вулично-шляховій мережі міста Вознесенська в період, коли температура повітря більше ніж +28о С, для великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т в денну пору доби.

*Обмеження руху не розповсюджується на транспортні засоби, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення в місцевій газеті «Новини Вознесенська: день за днем» — 19 червня 2019 року.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

http://voz.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/2160-vazhlvo-zaboroneno-ruh-velykovantazhnogo-transportu-pry-temperaturi-povitria-ponad-nizh-28o-s.html

1 комментарий

  1. принято рішення коли вже Київській торба

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*