Юрія Кондратєнкова хочуть звільнити з посади голови депутатської комісії за заклики — «Банду геть!»

Саме таку новину анонсує сайт «Маю право»:

http://mayu-pravo.com/news/view/golovu-deputatskoyi-komisiyi-z-etiki-yuriya-kondratenkova-zvilnyat-z-posadi-za-neetichnu-povedinku-a22767/

Станом на ранок 21.02.2018р., відповідного проекту рішення міської ради, на офіційному сайті міста розміщено не було.

screenshot_116

Нижче повний текст матеріалу сайту «Маю право», з їх авторськім баченням ситуації.

Голову депутатської комісії з етики Юрія Кондратєнкова звільнять з посади за неетичну поведінку

До розгляду на наступній черговій березневій сесії Вознесенської міської ради, яка повинна відбутися 23 березня, депутатам запропонують переобрати голову однієї з постійних депутатських комісій. Про це повідомляє журналіст сайту «Маю право».

Мова йде про постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю. На сьогоднішній день її очолює Юрій Кондратєнков, обраний до складу ради в 2015 році від партії «ВО «Батьківщина».

Причиною такої пропозиції очевидно стала неетична поведінка та висловлювання цього депутата на адресу до своїх колег на минулій сесії під час обговорення та голосування з питання створення депутатського фонду на виконання звернень громадян. Депутат Кондратєнков Ю. вніс проект рішення на розсуд депутатів, однак його не підтримала більшість.

Проект рішення активно підтримував колега Кондратєнкова Ю. по партії – голова фракції «ВО «Батьківщина» Сердега О., який говорив, що це гроші – по 50 тисяч гривень на кожного депутата – для людей, а не для депутатів.

Проте, на думку інших депутатів, це – «гречкосійство» за кошти місцевого бюджету, та створення такого фонду дасть можливість депутатам проводити свою піар-кампанію на виділені кошти. Для представників партії «ВО «Батьківщина» це є актуальним, оскільки саме Олег Сердега на минулих виборах балотувався від цієї партії на пост мера, набравши трохи більше 6 %голосів (за обраного міським головою Віталія Лукова проголосувало 68,5% виборців).

Після оголошення результатів голосування Сердега О. став викрикувати «Банду геть!» та критикувати депутатів, які голосували проти створення так званого «депутатського фонду». Замість того, щоб припинити таке порушення норм депутатської етики, голова регламентної комісії Кондратєнков Ю. приєднався до нього.

Їх зухвала поведінка продовжилась і тоді, коли на трибуну вийшов їх однопартієць від партії «ВО «Батьківщина» Олег Кравець, який відстоює питання захисту річки Південний Буг та заборони підняття рівня Олександрівського водосховища до рівня 20,7м. Під час його виступу Кондратєнков Ю. та Сердега О. продовжили викрикувати «Банду геть!» роблячи вигляд перед своїм партійним керівництвом (Кравець О. є заступником голови Миколаївської обласної парторганізації «Батьківщини» Михайла Соколова – ред.), що тим самим вони захищають громаду.

Це не могло залишитися поза увагою та не викликати «зворотню» реакцію серед колег-депутатів — подання проекту рішення про припинення повноважень Кондратєнкова Ю. як голови постійної комісії та обрання його наступника. Що цілком відповідає Регламенту Вознесенської міської ради.

 

2 комментарии

 1. А судьи кто?

  https://youtu.be/OODAZba0aOA

  Яскравий приклад этичної поведінки заступника міського голови та деяких депутатів міськради.
  Чи були виділені кошти Вознесенською райрадою на обладнання? чи було закуплене обладнання для Вознесенської районної лікарні?
  Чи були публічні вибачення зі сторони посадових осіб Вознесенської міської ради, та депутатів цієї ради, головуючому на сессії районної ради та депутатам районної ради?
  А якщо було закупленне медичне обладннання чи прозвучало просте людське слово ДЯКУЮ

 2. БЫВАЛЫЙ

  З переглянутого відео щось не побачив не етичної поведінки цього депутата та якихось образливих висловлювань на адресу його колег , було конструктивне обговорення проекту, пропозицїї та їх обговорення, як завжди це відбувається на сесіях. Навпаки, явно видно на відео не етичну поведінку головуючого на сесії відносно Кондратєнкова, постійно перебивав його ,надавав слово депутатам не дослуховуючи відповіді на запитання, аж зі штанів вискакував щоб не дати депутатам грошей для людей . А «Банду геть » викрикував депутат ,який рядом сидів. І знову ж таки за порядок на сесії відповідає головуючий , а не якийсь там голова комісії . З усього видно ,що депутат Кондратєнков один з небагатьох депутатів зі своєю непримиримою позицією до беззаконня та свавілля влади як кістка їм поперек горла, ну ніяк не можуть його нагнути або перекупити. Спочатку і Чорноморець І. був в так називаємому в народі Демблоці та завжди виступав проти свавілля влади, але у молодого хлопця не хватило духу протистояти владі , здався або продався ,але знову це його рішення. І ще хочу зазначити , що сайт » Маю право» використовує в своїх публікаціях не завжди правдиву інформацію, про це відомо не тільки в нашому місті , але й у Южику .

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*