Не пропусти

Юрій Кондратєнков: «Адекватні депутати на чолі з міським головою прийняли рішення міської ради вартістю в 36 мільйонів гривень»

download

21 червня 2019 року на черговій сесії міської ради 18 депутатів разом з міським головою В.Д.Луковим збільшили податки з приватних підприємців на 2 млн.грн. на загальну суму 36 млн.200 тисяч гривень.

Тим самим, по- перше, була проігнорована думка приватних підприємців, які на зустрічі з представниками міської ради ( без присутності міського голови – хоча він обіцяв особисто провести цю нараду) висловилися про залишення податків на нинішньому рівні;

по-друге, з карманів приватних підприємців буде додатково вилучено 2 млн.грн. у 2020 році для латання так званих «дірок» в міському бюджеті.( як сказали представники влади на нараді з підприємцями)

Хоча для наповнення бюджету існує немало інших джерел. Про це , до речі, говорили сьогодні депутати на пленарному засіданні сесії – це і акциз з паливно-мастильних матеріалів на заправках, це і сплата за паркування, це і туристичний збір…

Від себе хочу добавити і акциз за продаж горілчаних та тютюнових виробів. Є магазин «Копілка», є кіоски, які торгують цигарками без касових апаратів і видачі чеків і тому не сплачують акцизний збір у повному обсязі.

Сьгодні міський голова звинуватив всіх жителів за те, що вони не требують чеків, тому іх і не дають. Бред!

Чому в аптеках, в супермаркетах, в магазинах «Везунчик», «Любимий» та інших видають чеки без нагадування?

Так що, знайдіть інші причини , Віталій Дмитровичу і Юрій Олександрович, чому   не виконується акцизний податок, а до винних не застосовуються жорсткі міри.

І спитайте себе, хто в цьому зацікавлений.

 

Це ж  простіше, збільшити податки приватним підприємцям і не мати собі головного болю.

Ми, депутати міської ради від ВО «Батьківщина», не згідні з цим рішенням міської ради і разом з приватними підприємцями будемо його оскаржувати.

НЕ можу не нагадати , що за 3 роки міські чиновники за допомогою «адекватних» ( читай – «кишенькових та прикормлених ) депутатів міської ради збільшили собі заробітну плату майже на 3 млн. грн. з 2016 року.

Може в цьому причина виникнення цієї «дірки» в міському бюджеті?

Депутат міської ради, голова постійної комісії

з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю                            

Юрій Кондратєнков

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*