Не пропусти

Юридичний лікбез для Виконкому, або чому міська влада лобіює інтереси певних фірм при оренді комунального майна

Юридичний лікбез для Виконкому, або чому міська влада лобіює інтереси певних фірм при оренді комунального майна.

В зв’язку з закінченням 14 вересня 2017р., договору оренди частини комунальної каналізації ТОВ «БОС» (нижче), Вознесенськім М.М. була подана офіційна заява-пропозиція (нижче), щодо оренди вказаного майна або участь у конкурсі по оренді вказаного майна.

У відповіді на заяву Вознесенського М.М., було повідомлено всім відомий факт, що майно зараз в оренді (до 14.09.2017р.) та юридично неграмотно трактовані умови існуючого договору. Повідомлено, що відповідно до існуючого договору ТОВ  «БОС» має переважне право при оренді.

screenshot_2

Однак, умовами договору п.10.4 передбачено:

screenshot_1

Отже, Виконком у випадку надходження, альтернативних заяв-пропозицій про оренду вказаного майна, зупиняє дію договору і може оголосити конкурс про оренду майна. Цікавою також, є повідомлення начальника упр. комунальної  власності ВМР Міняйло, про історію заключення вказаного договору з              ТОВ  «БОС», на одному з засідань постійних комісій ВМР.  Тоді було інформовано, що конкурс по оренді вказаного майна ТОВ «БОС», не оголошувався в зв’язку з наявністю лише заяви від одного претендента.

Наразі в цьому році, є альтернативні заявки по оренді частини комунальної каналізації, однак не зрозуміло чому Виконком вигадує про неіснуючі права ТОВ «БОС» по переважній оренді, та не оголошує конкурс або проводить інші процедури  відбору потенційних орендарів.

screenshot_3

screenshot_4

screenshot_5

screenshot_7

screenshot_8

screenshot_9

screenshot_10

 

screenshot_11

screenshot_12

screenshot_13

screenshot_14

screenshot_15

screenshot_16

screenshot_17

screenshot_18

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*