Юні лідери учнівського самоврядування відвідали виконавчий комітет ВМР

В рамках святкування Дня місцевого самоврядування члени гуртка «Лідерство – запорука успіху», що активно функціонує на базі Центру дитячої та юнацької творчості, та лідери учнівського самоврядування завітали до виконавчого комітету Вознесенської міської ради. З молоддю спілкувались секретар міської ради Лариса Торжинська, керуючий справами виконавчого комітету ВМР Наталія Сербенюк та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Путій.

На початку зустрічі Лариса Торжинська представила старшокласникам всіх присутніх, а керуючий справами Наталія Сербенюк розповіла про структуру Вознесенської міської ради та її повноваження.

Цікавим для молоді стало впровадження новітніх технологій у місті, а саме – «Картки вознесенця» та проекту «Безпечне місто», в рамках якого в місцях масового скупчення людей, великих перехрестях та в’їздах-виїздах з міста встановлені «розумні» камери. Також юні лідери зацікавились візитом міжнародних експертів, які прибули до міста 6-7 грудня в рамках моніторингу та аналізу міста по 100 «розумним» показникам. Старшокласники брали активну участь у бесіді та в ході зустрічі ставили запитання щодо роботи органів місцевого самоврядування, дозвілля, працевлаштування та розвитку транспортної мережі у Вознесенську.

Наостанок кожен учасник зустрічі отримав пам’ятний сувенір та мав змогу «приміряти» на себе крісло міського голови.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6701

1 комментарий

  1. Васыль

    Ларіса Торжинска поміняй прічьоску, вона тобі не іде!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*