Не пропусти

«Є найсвятіше слово на землі: одне, високе, світле – Україна»

З нагоди головних державних свят нашої країни – Дня незалежності України та Дня Державного Прапора, у бібліотеках району відбулося чимало заходів. Протягом серпня з метою національно-патріотичного виховання громадян, в бібліотечних закладах  були  влаштовані тематичні експозиції,  перегляди книжкових виставок та викладок літератури на теми: «Україна у нас одна» (Прибужанівська с/б), «Гордість моя Україно!» (Дорошівська с/б), «Україна-земля моя» (Дмитрівська с/б), «Україна в серці єдина» (Яструбинівська с/б), «Стань же окрасою цілого світу, наша свята Україно»  (Бузька с/б), «Незалежна моя Україна» (Білоусівська с/б), «Святиться твоє, Україна ім’я», «Колір, що дає надію» (Трикратська с/б) та ін. На них представлено документальні, літературні, творчі та художні роботи, присвячені історії формування української державності, боротьбі Українського народу за незалежність своєї держави, вшануванню пам’яті громадян, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України.

В Дні свят в громадах пройшли урочистості, свята, де відвідувачі  побачити минуле і сучасне України, згадали  імена та постаті великих українців, котрі прославили Україну. Йшлося і про захисників Батьківщини, які сьогодні відстоюють суверенітет та захищають територіальну цілісність держави.   Свято «Україна-єдина  країна, прекрасна і незалежна» пройшло в с. Вознесенське, «Україна у нас одна»- Прибужанівській  ОТГ, «З Днем народження, моя Україно!» — Бузько-Таборівській  ОТГ, «Україна в серці єдина»-с. Яструбинове, «Україна-це ми» -с. Білоусівка та ін.

image

Цього тижня в бібліотеках для відвідувачів проводились також  інформаційно-просвітницькі заходи та заходи із виховання патріотизму і поваги до державних символів України. Зокрема,  Трикратненська  с/б в співпраці з вихователями ДНЗ «Веселка» для вихованців цієї установи провели  відеоподорож «Краса моєї України». Бібліотекар разом з дітьми підготували закладки у вигляді Державного прапора і роздавали їх на вулиці перехожим.  У Вознесенській с/б місцеві дітлахи взяли участь у вікторині «Україна  в моїм серці». Стріт-арт «Патріот» проведено для користувачів  Актовської с/б. Діти Мали можливість через малюнок виразити свої почуття та мрії про Україну.

Ми віримо в майбутнє України і бажаємо щоб свято Незалежності принесло в українські родини щастя, добро, мир та любов. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння.

Прес-центр Центральної районної  бібліотеки

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=39022

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*