Як залучити до себе Жовту Земляну Собаку в 2018 роц

 

1513260623_zaluchiti-zhovtu-zemlyanu-sobaku-v-2018-roc

Новий рік — одине з найбільш довгоочікуваних свят. Це час радості і надії на диво. Час, коли можна почати все з початку. Щоб наступаючий рік радував нас хорошими новинами і успіхами у всьому, необхідно зустріти його правильно!

1513260872_zaluchiti-zhovtu-zemlyanu-sobaku-v-2018-roc

Новою покровителькою в наступаючому 2018 році Жовта Земляна Собака. Для того, щоб визначити, як її задобрити, потрібно звернути увагу на її характеристики: дружелюбність, стриманість, працьовитість, вірність, турбота, любов. Все це наводить на думку про те, що вашою компанією в новому році повинні бути ваша сім’я і близькі друзі. Собака не терпить в своєму оточенні випадкових людей.

1513260865_zaluchiti-zhovtu-zemlyanu-sobaku-v-2018-roc

Важливе значення для нової покровительки матиме прикраса будинку. Цього року варто віддати перевагу всім відтінкам жовтого і коричневого. Також можна прикрасити будинок в бежевих і білих відтінках — вони будуть нейтральними. Ніякої химерності і надмірностей. Оформлення має бути вишуканим і спокійним. Наявність в інтер’єрі фігурок собаки тільки задобрить її, а на двері можна повісити вінок, прикрашений мандаринами і жовтими стрічками.

1513260973_zaluchiti-zhovtu-zemlyanu-sobaku-v-2018-roc

Новорічне вбрання теж необхідно підбирати, керуючись тими ж відтінками. Не забуваємо про вишуканість в нарядах — собака не схвалить занадто яскраві, вульгарні наряди. Незмінною залишиться класика як для чоловіків, так і для жінок. Макіяж — природний.

Новорічний стіл повинен ломитися від достатку м’ясних страв, фруктів, овочів і молочних продуктів. Нарізки, канапе і салати повинні бути красиво оформлені. Напої повинні бути безалкогольні або слабоалкогольні. Якщо все-таки без п’янкого напою не обійтися — потрібно знати міру.

Подбати необхідно і про конкурси. Собака любить проводити час весело в дружній компанії.

Рік собаки буде роком, коли більшу цінність матимуть сімейні відносини, дружелюбність не тільки до решти людей, але і до себе. Гармонія всередині, тепло і затишок в домі — ось до чого потрібно прагнути в новому році і тоді удача буде у всьому вас супроводжувати!

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*