«Я зроблю все можливе, щоб не дати міській владі закрити школу №7» – О.П. Лівік

 

22 грудня 2017 року відбулася остання в цьому році «осіння» зустріч міського голови Лукова В.Д. з мешканцями міста. На цей раз вона відбулася у ЗОШ №7.

tertsentr-shkola-7-030tertsentr-shkola-7-031

Сьогодні міський голова не обмежився тільки презентацією «Картки вознесенця». Він розповів про плани міської влади щодо оптимізації навчальних закладів (санаторної школи-інтерната, ліцею «Інсайт», ЗОШ № 7).

Розповів про проекти «Розумне місто», «Безпечне місто».

Ознайомив присутніх з роботами, які виконані по ремонту моргу та придбання сучасного обладнання, встановлення паркану на території моргу.

Поділився планами по організації пільгового перевезення пасажирів в місті Вознесенську. Так, до кінця цього року буде організовано встановлення обліку приладів на 10 маршрутах, де буде використовуватися «Картка Вознесенця».

tertsentr-shkola-7-041tertsentr-shkola-7-037

До 01 березня 2018 року такі прилади будуть встановлені на всіх автобусах перевізників, які виграли конкурс 20 грудня 2017 року. Є плани у міської влади по зменшенню вартості проїзду для дітей. Але це може бути зроблено тільки після 01 червня 2018 року за результатами наповнення бюджету міста.

Також є пропозиція СП «Нібулон» запровадити «Картку Вознесенця» на річковому маршруті ракетою «Вознесенськ-Миколаїв», але вона поки вивчається і щось конкретно говорити ще зарано.

Присутні активно задавали питання міському голові.

tertsentr-shkola-7-040tertsentr-shkola-7-042

Вони стосувалися будівництва сонячної електростанції, освітлення парку Шевченка, подальшої долі приміщення Станції юних техніків, де планувалося відновлення роботи дитячого садка, тарифів на водопостачання та водовідведення.

«Якщо це навіть буде вартувати мені посади міського голови, я буду робити все для встановлення економічно обґрунтованих тарифів на воду та водовідведення» — така була відповідь міського голови на питання чи будуть знижені тарифи на ці послуги.

«І давайте забудемо про відновлення консервного заводу та м’ясокомбінату. Це не реально і економічно не обґрунтовано», — сказав міський голова на питання відновлення роботи підприємств в місті та створення робочих місць.

Потім слово взяв народний депутат Олександр Петрович Лівік. Його син навчається в цій школі, тому йому зовсім не байдуже її доля.

  • «Я зроблю все можливе, щоб не дати міській владі закрити школу №7»

tertsentr-shkola-7-043tertsentr-shkola-7-036

ЗОШ № 7 сама стара та сама бідна школа у місті Вознесенську. Їй виповнилося 127 років. Але тут є саме головне, фахівці своєї справи, небайдужі вчителі, які гідно виконують свою роботу.

Тому Олександр Петрович і прийняв рішення про будівництво столової, бо обіди возять з ЗОШ № 10, про будівництво нового сучасного спортивного комплексу, про придбання сучасного комп’ютерного обладнання, нових сучасних кабінетів та класів, обладнання і проведення ремонту фасаду та даху. Після цього, на його думку, в школі значно збільшиться кількість учнів.

Перший проект вже успішно завершений. Це новий спортивний комплекс, відкриття якого відбудеться 19 січня 2018 року. Він був побудований за рік. Перший кілок був забитий 28 жовтня 2017 року. При цьому було зекономлено майже 2 млн. грн.

Але це не були бюджетні кошти Вознесенська.

Є у народного депутата своя конкретна програма по придбанню обладнання в Центральну району лікарню на 12 млн.грн. До речі новий сучасний реанімаційний автомобіль вже прибув до Вознесенська.

Є плани щодо стимулювання молодих лікарів, щоб вони залишалися в місті після практики.

І плани щодо зниження тарифів. І одним, і самим головним – є будівництво сонячної електростанції, яка зможе приносити прибуток міському бюджету від 9-ти до 12 млн. грн. в рік.

Також ним проводиться робота щодо залучення в місто інвесторів – Світової публічної компанії з інвестиційними коштами – 3 млрд.грн. на 2018-2019 рік…

Всі подробиці у відео-сюжеті на сайті «Вознесенськ онлайн»

Не пропустіть!

tertsentr-shkola-7-034tertsentr-shkola-7-035

tertsentr-shkola-7-045

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*