Вже навесні 2018 року у Вознесенську з’явиться 2 нових футбольних поля зі штучним покриттям

futpol

Цього року Урядом виділено 270 мільйонів гривень на будівництво або реконструкцію футбольних полів зі штучним покриттям. Загалом з Миколаївщини було подано 13 проектів на облаштування нових майданчиків, серед яких і місто Вознесенськ.

Новий футбольний майданчик зі штучним покриттям має з’явитись у подвір’ї загальноосвітньої школи №8, вартість якого складає близько 1,498 млн.грн. Співфінансування з державного бюджету – 749 тис.грн, з обласного бюджету – 549 тис.грн, з міського бюджету – 200 тис.грн.

Вже відбулися роботи по проектуванню та пройдена експертиза. Наразі місто чекає виділення коштів на співфінансування з обласного бюджету.

Завдяки плідній співпраці міського голови Віталія Лукова та його заступників з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Вознесенськ отримав кошти ще на один майданчик у ЗОШ №5. За підтримки голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка на сесію Миколаївської обласної ради висунуті зміни до обласного бюджету, де передбачено виділення додаткових 549 тис.грн. Сподіваємось на підтримку депутатів Миколаївської обласної ради.

Тож загалом у Миколаївській області буде 14 нових футбольних полів із штучним покриттям, два з яких — у Вознесенську.

Маємо надію, що вже навесні два новенькі футбольні поля будуть радувати молодь нашого міста – любителів футболу.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6748

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*