Втілити бізнес-ідею в життя

Днями у Вознесенському міськрайонному центрі зайнятості відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для започаткування власної справи. Цього разу до уваги членів комісії були представлені дві кандидатури – чарівні жінки, які виявили намір відкрити власний бізнес.

Метою майбутньої діяльності Черненко Тамари Миколаївни є надання роботодавцям зовнішнього та внутрішнього аудиту з охорони праці і профілактики виробничого травматизму. На її думку запорукою досягнення високих виробничих показників є створення і забезпечення безпечних умов праці на місцях. Адже переважна частина нещасних випадків трапляється через порушення трудової, виробничої і технологічної дисципліни, недостатню підготовку кадрів з питань безпечних методів праці, відсутність контролю за додержанням працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Тамара Миколаївна впродовж останніх 12 років працювала начальником у Відділенні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України. Тож вона добре знає, що охорона праці є невід’ємною складовою діяльності будь-якого роботодавця в зв’язку з цим він потребує кваліфікаційної допомоги в цьому питанні, чим Тамара Миколаївна і планує зайнятись.


Зовсім інший напрям майбутнього бізнесу представила на розсуд членів комісії Тустановська Галина Анатоліївна. В планах жінки відкриття манікюрного кабінету для реалізації спектру манікюрних та педикюрних послуг. І хоча нинішній ринок пропонує величезне розмаїття послуг цього напрямку, Галина планує розпочати з найбільш популярних – манікюру,нарощування та педикюру. Ключове значення має місце розташування кабінету – а це центр міста, де великий потік людей.
Члени комісії активно спілкувались з претендентами, ставили питання, щоб прийняти об’є ктивне і зважене рішення – варті чи ні запропоновані ідеї одноразових виплат допомоги по безробіттю. Колективно та єдиноголосно було вирішено дати «зелене світло» цим бізнес-планам.
Успіху вам, майбутні підприємці, та побільше клієнтів!

http://voz.gov.ua/material/6660

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*