Встановлено нову систему голосового оповіщення

sistema-opovishhennya-kopiya

05.02.2017 року з метою проведення технічної інвентаризації виконавчим комітетом Вознесенської міської ради була здійснена перевірка системи централізованого оповіщення міста Вознесенська. За результатами перевірки виявлено, що централізована система оповіщення в робочому стані на шести об’єктах: СЛД № 7 (ПАТ «Укртелеком»), ЗОШ № 4, ПрАТ «Зелений Гай», Вознесенський МРВ ГУ ДСНС України в Миколаївській області, ТОВ «В-Центр», філія ПАТ «Миколаївобленерго».

Із року в рік різноманітні системи оповіщення набувають все більшої популярності, тому в 2017 році Вознесенська міська рада придбала нову систему голосового оповіщення, яка є альтернативою системи централізованого оповіщення, для жителів рідного міста та його гостей. На даний час нова система голосового оповіщення встановлена у 3-х точках: район КУ «Вознесенська центральна районна лікарня», по вулиці Центральна біля ринкової площі, біля магазину «Катран» (ІІІ мікрорайон).

Система голосового оповіщення буде орієнтована на оповіщення населення щодо:

— надзвичайних подій;

— надання інформації, в тому числі про культурно-розважальні програми;

— різного роду звернень до населення;

— повідомлень від ДСНС України, щодо правил пожежної безпеки в період опалювального сезону, правил поводження на водних об’єктах у літній та зимовий періоди, правил поводження із вибухонебезпечними предметами тощо.

І найголовніше, під час оповіщення щодо надзвичайних подій, які виникли на території міста, слід уважно вислухати надану інформацію і беззаперечно дотримуватись всіх наданих рекомендацій.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій

http://voz.gov.ua/material/6978

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*