Не пропусти

Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» на території Вознесенського району

 

Відповідно до ст. 53 Конституції України та Закону України «Про загальну середню освіту» та з метою виявлення дітей шкільного віку, які з вересня 2017 року не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах, у Вознесенському районі проходить Всеукраїнський профілактичний захід  «Урок».

З цією метою службою у справах дітей спільно з відділом освіти вживаються заходи щодо повернення або влаштування виявлених дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту дітей; усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням. В разі виявлення порушень прав та законних інтересів дітей порушуються питання про притягнення до відповідальності батьків або осіб, які їх замінюють, та негативно впливають на виховання дітей.

З метою своєчасного втручання в ситуацію, внаслідок якої діти не приступили до навчання, просимо терміново звертатися в службу у справах дітей Вознесенської райдержадміністрації про відомі факти невідвідування дітьми навчальних закладів.

Наша адреса: м. Вознесенськ, вул. Синякова, 5-а, тел.: 3 20 21.

Служба у справах дітей Вознесенської райдержадміністрації

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=40784

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.