Все йде за планом: У Вознесенській школі розпочався поточний ремонт

Все йде за планом: У Вознесенській школі розпочався поточний ремонт

 

Понеділок, як всім добре відомо, день досить-таки тяжкий, але, незважаючи на це, як правило, перший день тижня водночас насичений та продуктивний. Саме у понеділок, 22 травня, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панова разом з керівником комунальної установи «Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Вірою Костенко завітали до Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст., де саме розпочався масштабний поточний ремонт.

dscn6636dscn6632

Школа у селі Вознесенське має за плечима чималу історію – вже цьогоріч восени вознесенська громада святкуватиме 55-ти річчя з того моменту, як на подвір’ї місцевого загальноосвітнього навчального закладу пролунав Перший дзвоник. Доволі знакова для району подія, погодьтеся. Тому, мабуть, з такої нагоди і отримала школа гарний подарунок – з місцевих сільського та районного бюджетів були виділені кошти на поточний ремонт підлоги, системи опалення та заміну старих вікон на енергозберігаючі. За 55 років, звісно, тут ремонт проводився, але, зважаючи на плин часу та сучасні енергозберігаючі можливості, оновлення будівля все-таки потребує. «З майже півтори сотні вікон, а саме стільки їх налічується у шкільному комплексі, – говорить директор Вознесенської ЗОШ Олександр Албул, – на сьогодні вдасться замінити одразу 46. Ми про це, зізнаюсь, навіть не мріяли. Ремонтні роботи сьогодні вже почалися, це одразу додало нам впевненості, що незабаром наша школа стане більш сучасною та комфортною». У минулому році завдяки спонсорській допомозі місцевого підприємця, депутата районної ради Віталія Звєрова в одному з класів вже замінили три вікна. І, як відзначили працівники школи, це дало змогу зберегти тепло у навчальному кабінеті, і температура повітря там була куди вищою, ніж в інших. На такий же результат чекають й після заміни решти вікон.

dscn6644image-2

Також зусиллями підрядної організації на першому поверсі головного навчального корпусу буде замінено всю підлогу та систему опалення. Роботи по демонтажу старої підлоги у школі власними зусиллями розпочали саме у понеділок. Того ж дня у стінах освітянського закладу з’явилися й перші 25 нових вікон, які чекали своєї черги на монтаж.

Тетяна Панова, оглядаюч школу, відзначила, що цьогоріч завдяки виділеним коштам зі скарбниці районного бюджету ремонти одразу в двох школах – Вознесенській та Дорошівській, вдалося розпочати наприкінці навчального року: «Сподіваємося, що за час літніх канікул всі роботи по заміні вікон, підлоги та решту поточних справ вдасться завершити, й учні, крокуючи на Перший дзвоник, оцінять всі позитивні зміни альма-матер. Ми разом з вами слідкуватимемо за ходом ремонту. Якщо у вас виникатимуть якісь питання чи проблемні ситуації – одразу звертайтеся до нас», – наголосила перший заступник голови РДА.

«ВВ»

dscn6645

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=36969

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*