Не пропусти

Впровадження модулю «Транспорт» по «Картці вознесенця»: перевізники щотижня звітуватимуть про кількість перевезених пільговиків

19 березня на робочій нараді щодо впровадження «Картки вознесенця» міський голова Віталій Луков запропонував перевізникам щотижня звітувати про кількість перевезених осіб пільгових категорій населення. Ці дані особливо важливі на початку впровадження проекту, оскільки дають можливості для аналізу динаміки перевезень, їх структури та часового навантаження по кожному маршруту. Міські перевізники підтримали ініціативу очільника та вже з наступного тижня надаватимуть щотижневий зріз даних про перевезених пільговиків.

Користуючись нагодою надавачі послуг озвучили ряд збоїв, які виникли в процесі експлуатації нового обладнання. Розробник програмного забезпечення Андрій Жуков зазначив, що обладнання має пройти повну діагностику перед його запуском на маршруті.

Перевізник Новак передав 3 комплекти обладнання розробнику для діагностики, налаштування та тестування, тож невдовзі маршрути № 31 та № 32 також розпочнуть роботу з «Карткою вознесенця».

Маршрути, на яких вже зараз можна скористатися «карткою»:

—          №2 (3-й мікрорайон – Ринок – Сирзавод);
—          №4 (3-й мікрорайон – Ринок – Автобаза);
—          №6/2 (Ринок – Сирзавод – 3-й мікрорайон);
—          №10 (Ринок – Автобаза – 3-й мікрорайон);
—          №11/а (Ринок – Автобаза – Сирзавод);
—          №15 (Ринок – Шкірзавод);
—          №22 (Ринок – Центральна районна лікарня);
—          №35 (Ринок – 3-й мікрорайон – Сирзавод – Дачі);
—          №35/1 (Ринок – Сирзавод – Автобаза);
—          №37 (Ринок – Прогрес).

Наголошуємо! В разі виявлення факту використання «картки вознесенця» сторонніми особами (не фактичним власником картки), така картка буде вилучена та анульована!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/7185

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.