Не пропусти

Вознесенці порушували різноманітні питання на прийомі у міського голови

31 серпня міський голова Віталій Луков провів черговий офіційний прийом громадян, на який завітало 7 вознесенців.

Мешканка гуртожитку, який знаходиться по вул. Київській 239, звернулась з проханням щодо можливості обміну кімнати. Кімната трьох її малолітніх дітей знаходиться в іншому коридорі, що складає велику незручність. Тому жінка хотіла б переселити дітей ближче до кімнати, де проживають вони з чоловіком. Очільник міста розписав картку особистого прийому на спеціаліста Управління комунальної власності, яка займається саме житловими питаннями та зазначив, що при можливості прохання буде виконано.

Жителька селища Тімірязєвка просить допомоги у вигляді твердого палива (дрова) для опалення будинку. Оскільки, це питання не в компетенції міського голови Вознесенська, бо цим має займатися сільський голова жінці, було відмовлено.

Вознесенці, які потребують гемодіалізу скаржаться на зависокі ціни на ліки. Віталій Луков звернувся за консультацією до начальника Управління соціального захисту населення задля конкретизації пільг, які прийняті на місцевому рівні для цієї категорії осіб. Ірина Шишляннікова зазначила, що з 1 вересня хворі, які потребують гемодіалізу мають право 100% відшкодування коштів на закупку потрібних ліків в аптеці №42 «Фармація» (50% відшкодовує держава, 50% — місцевий бюджет). Також, ця група осіб має пільги на житлово-комунальні послуги (у разі неотримання субсидії).

Молодий хлопець, уродженець Новоодеського району, який зараз проживає на території міста Вознесенська, звернувся по допомогу з приводу плутанини у важливих особистих документах. Міський голова викликав на прийом керуючого справами Виконавчого комітету ВМР Наталію Сербенюк, надав доручення розібратись та особисто проконтролювати вирішення цієї проблеми.

Інші звернення стосувалися житлових та соціально-побутових питань.

Усі звернення громадян були зафіксовані в картках особистого прийому. Частина відвідувачів отримала усні роз’яснення, іншим будуть надіслані письмові відповіді у визначені Законом терміни.

Нагадуємо! Прийом міського голови проводиться щочетверга з 08.00. Попередній запис – в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Соборності, 14) з понеділка по середу з 08.00 до 17.00 або за телефоном (05134) 3-27-09.

Увага! Поспілкуватися з міським головою під час проведення особистого прийому можна і за допомогою Skype-зв’язку з персонального комп’ютера або смартфону: щочетверга з 8.00 до 10.00 за електронною адресою v.d.lukov@ukr.net.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6250

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*