Вознесенці можуть скаржитись на важливі для них питання до всеукраїнської книги скарг «КАРАТЄЛЬ» — КАРАТИ ЛЕГКО!

Більше інформації щодо проекту Всеукраїнська книга скарг «КАРАТЄЛЬ» ви можете дізнатися за посиланням

http://karatel.org.ua.

screenshot_25screenshot_26

За допомогою мобільного додатку «Каратєль» Ви можете сфотографувати або зняти відео майже будь-якого порушення Ваших прав та відправити цю інформацію команді професійних юристів громадської організації «Фундація.101».

Ми опрацюємо заявку та надішлемо звернення до відповідного органу державної влади або приватної структури, які будуть зобов’язані це порушення усунути. Після отримання відповіді Ви зможете переглянути її у додатку на своєму смартфоні. І це абсолютно безкоштовно! :)

Просимо Вас зареєструватися та вказати максимально точно свої персональні дані. Це необхідно для того, аби ми розуміли, що Ви реальна людина та надана інформація відповідає дійсності. Можливо, ми з Вами будемо періодично зв’язуватись, щоб підтвердити надану інформацію або уточнити деталі.

Ваші особисті дані будуть доступні лише обмеженому колу співробітників ГО «Фундація.101» та не будуть фігурувати у зверненнях до органів влади чи приватних структур.

Коли повідомляєте про порушення, надавайте якомога більш точну інформацію. Від цього залежить якість опрацювання Вашої заявки.

 

Нещодавно мобільний додаток «КАРАТЄЛЬ» оновився до версії 2.0, і тепер всі зареєстровані користувачі системи отримали можливість скаржитися на недоліки в міському громадському транспорті. Це наразі поширюється на два міста — Київ та Житомир.

З грудня 2017 року Всеукраїнська книга скарг «КАРАТЄЛЬ» почала співпрацювати з комунальними підприємствами «Київпастранс» і «Житомиртранспорт». Відтепер кожен житель цих міст може в кілька дотиків через свій мобільний телефон повідомити про різні порушення в громадському транспорті.

«Для мене дуже важлива думка пасажирів міського громадського транспорту, адже кожен відгук, кожна скарга дає змогу зробити послуги перевезення якіснішими та комфортнішими. Маю надію на плідну співпрацю з киянами та гостями столиці», — сказав директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій СИМОНОВ.

Після останнього оновлення у мобільному застосунку «КАРАТЄЛЬ» в меню з’явилася нова опція — «Книга скарг». На цьому екрані кожен зареєстрований користувач може поскаржитися на порушення або надіслати пропозицію безпосередньо до профільного комунального підприємства.

«Щоб залишити відгук чи скаргу в додатку, треба вказати номер маршруту, державний номер транспортного засобу чи його бортовий номер, зробити короткий опис проблеми і зазначити, коли було зафіксовано цю проблему. Також можна додати фото або відео для підтвердження своїх слів», — пояснив директор КП «Київпастранс» Дмитро ЛЕВЧЕНКО.

8 грудня у Житомирі пройшла прес-конференція, присвячена початку співпраці нашої системи з КП «Житомиртранспорт», в якій взяли участь заступник міського голови Житомира Дмитро ТКАЧУК і засновник Всеукраїнської книги скарг «КАРАТЄЛЬ», голова громадської організації «Фундація.101» Андрій БОГДАНОВИЧ.

За словами Дмитра ТКАЧУКА, взаємодія з мобільним додатком «КАРАТЄЛЬ» — це можливість покращити контроль в міському громадському транспорті.

«Раніше всі скарги мешканців міста приходили несистемно: в письмовому вигляді, по телефону, SMS-повідомленнями. Відтепер всі зауваження будуть централізовано надходити, а скарги опрацьовуватимуться в найшвидший термін», — пояснив заступник міського голови.

На думку Андрія БОГДАНОВИЧА, мобільний додаток допоможе пришвидшити комунікацію між транспортними комунальними службами Києва і Житомира та користувачами громадського транспорту, адже телефон завжди під рукою.

«Ми бачимо нашу систему як певну платформу для направлення скарг та пропозицій, тому відкриті для співпраці з різними державними установами та приватними структурами», — додав він.

Підкреслимо, що в рамках співпраці з КП «Київпастранс» і «Житомиртранспорт» всі заявки щодо порушень у громадському транспорті надсилатимуться безпосередньо до комунального підприємства без участі юристів системи «КАРАТЄЛЬ». Тож направляючи скаргу через розділ «Книга скарг», користувачі погоджуються з тим, що «Київпастранс» і «Житомиртранспорт» отримуватимуть їхні персональні дані, які вони зазначили під час реєстрації в мобільному додатку.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*