Вознесенську з державного бюджету виділені кошти на придбання квартир для дітей-сиріт

Миколаївська область отримала 19 млн 542 тис.грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для придбання житла для дитячих будинків сімейного типу та соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. На ці кошти в області буде закуплено три будинки для облаштування будинків сімейного типу та 20 квартир для дітей-сиріт. Про це повідомлено у ході всеукраїнської селекторної наради Міністерства соціальної політики з питання використання субвенції на придбання житла дитячих будинків сімейного типу.

imageimage-1

Так, за попередньою інформацією всього по Україні буде придбано 53 житлові будівлі для облаштування дитячих будинків сімейного типу та 432 квартири, які слугуватимуть соціальним житлом для дітей-сиріт.

Що стосується Миколаївщини, то для придбання соціального житла виділено 19,5 млн грн субвенції з державного бюджету. «Миколаївська область отримала 19 млн 542 тис. грн. На ці кошти ми закуповуємо три житлові приміщення для дитячих будинків сімейного типу та 20 квартир для дітей-сиріт. На даний момент вся попередня робота зроблена, всі розпорядження підписано. Головним розпорядникам кошти перераховано. Кошти через казначейство вже пройшли і знаходяться на рахунках міст та районів. Ситуацію тримаємо на контролі. З наступного тижня починаємо заключати договори куплі-продажу», — проінформував перший заступник голови ОДА В’ячеслав Бонь.

Нагадаємо, у середу, 13 грудня, члени комісії при ОДА одноголосно підтримали розподіл субвенції на придбання соціального житла в області. Так, планується придбати житлові будинки для облаштування дитячих будинків сімейного типу у м. Очакові, Баштанці та Новому Бузі. Також в Очакові, Вознесенську, Первомайську, Миколаєві, Єланецькому, Снігурівському та Березанському районах планується придбання квартир для проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

http://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=42994

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*