Вознесенську 223! Програма святкування Дня міста

Вознесенську 223! Програма святкування Дня міста

«Вознесенськ — спортивне місто!»

18-20 травня – Кубок України з мотоболу (мототрек)

17 травня

9.00 – святкова літургія на честь Вознесіння Господнього

9.00 – спортивні змагання осіб з обмеженими можливостями (міський стадіон)

9.30 – спортивне асорті «Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дають всім дітям крила» (дитяча бібліотека)

11.00 – відкриття фото-виставки «м. Радомсько побратим м. Вознесенська» (музей Є.А. Кібріка)

14.00 – поетична альтанка «Веселкові передзвони» (зустріч з літературним об’єднанням «Веселка») (бібліотека № 4)

17.00 – вишиванкова хода (парк Шевченка – парк Січової Слави)

17.30 – флешмоб біля Ротонди «Вишиванка – єднає українців» (парк Січової Слави)

18.00 – показ сучасного українського одягу від дитячого модельного агентства «Glyanec» (парк Січової Слави)

18 травня

10.00 – зустріч іноземних делегацій (Литва, Польща, Грузія)

10.00 – персональна виставка члена спілки художників України Мірзоєва В.А (музей Є.А. Кібріка)

11.00 – літературно-мистецький візерунок: «Квітни мій краю, вознесенська земля» (бібліотека №4)

15.00 – концертна програма дитячої школи мистецтв (МБК)

16.00 – портрет-присвята «А місто Вас не забуває» (присвячується Куцепалову В.М.) (бібліотека №1)

18.00 – змагання з екстремальних видів спорту (ролики, скейт, велосипед тощо) (парк Незалежності)

18.00 – показовий виступ зі стрітворкауту (парк Незалежності)

18.00 – виступ команди брейк-дансу м. Вознесенська (парк Незалежності)

19.00 – свято фарб «Холі» (парк Незалежності)

19 травня

08.30-09.30 – велогонка «Соколині перегони» (реєстрація учасників та загальне фото біля Ротонди)

09.00 – турнір зі стрітболу (площа Центральна)

10.00 – пляжний волейбол (парк Січової Слави)

10.00 – рейтинговий турнір з настільного тенісу (ДЮСШ)

10.00 – шаховий турнір (біля ЦДЮТ)

10.00 – ярмарок птахів, хлібобулочних виробів, виробів народних майстрів (площа Центральна)

10.30 – Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби (ЗОШ №7)

11.00 – відкритий чемпіонат із плавання Південного регіону (ФОК «Водограй»)

11.00 – інтернет-мандрівка вулицями Вознесенська (бібліотеки міста)

11.00 – богатирські  ігри на Кубок Куцепалова В.М. (біля музею Є.А. Кібріка)

13.00 – нагородження переможців велогонки «Соколині перегони» (Набережна)

19.00 – парад спортивних організацій міста, урочиста частина, вітання міського голови, церемонія нагородження (міський стадіон)

19.30 – концертна програма за участю популярного ансамблю «Южний патруль» (м. Миколаїв) ГУНП України в Миколаївській області – лауреата Всеукраїнських конкурсів, учасника телевізійної програми «Х – фактор», художніх колективів міста та учасниці телевізійної програми «Голос країни» нашої землячки Катерини Сєвєрової (міський стадіон)

http://voz.gov.ua/kultura/183-voznesensku-223-programa-svyatkuvannya-dnya-msta.html

1 комментарий

  1. Порохобот

    Не программа, а сказка!
    Зачем высасывать из пальца программу на три дня? А концерт просто великолепный! Поющие под фанеру мусора и какая то Катя…
    Премию Путию! 1000000% за работу!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*