Не пропусти

Вознесенський міськрайонний центр зайнятості — військова служба за контрактом

Військова служба за контрактом – на варті кордонів
Кожна професія є необхідною для суспільства, унікальною та особливою. Сьогодні Україна як ніколи відчула на собі важливість такої професії як – військовослужбовець. Мужні, хоробрі, відчайдушні – чоловіки та жінки стоять на захисті держави та кордонів.

21105872_1938008946417535_1970781022954535771_n
Сьогодні в стінах Вознесенського міськрайонного центру зайнятості також говорили про військові спеціальності, а саме про прикордонників. Начальник групи з добору. Прапорщик Зелінська Наталія ознайомила присутніх із діяльністю Державної прикордонної служби, звернула увагу, що місцями проходження служби є Миколаївська, Херсонська та Запорізька області. Важливою була інформація щодо порядку прийому на військову службу за контрактом. Зокрема: на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського складу приймаються громадяни України віком від18 до 40 років, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, мають відповідний рівень освіти, відповідний рівень фізичної підготовки та придатності до військової служби за станом здоров’я. Після оформлення особової справи всі кандидати проходять підготовку в прикордонних підрозділах та навчальних центрах Державної прикордонної служби України за напрямками: молодший інспектор, молодший інспектор-кінолог, матрос-моторист. По закінченню центру присвоюється військове звання «молодший сержант».
Значна частина запрошених безробітних – учасники АТО, яких зацікавила можливість проходження військової служби за контрактом. Тож в адресу фахівця групи з добору лунали різноманітні питання: що входить в спеціальну перевірку, яким чином здійснюється розподіл після навчання в навчальних центрах, яка заробітна плата у прикордонників і т.д.
Також Наталя презентувала профільний навчальний заклад — Національну академію Державної прикордонної служби. В ній випускники шкіл та технікумів отримують військові знання з організації охорони та захисту державного кордону України та диплом державного зразка за однією з цивільних спеціальностей. По закінченню академії всі випускники отримують військове звання та гарантовано працевлаштовуються по підрозділів охорони кордону.
Після завершення заходу присутні ще довго спілкувались з Наталією в індивідуальному порядку, ставили питання, розповідали про власний досвід проходження військової служби, обмінювались контактами. Маємо надію, що проведення такого роду заходів дозволить поповнити ряди прикордонників кваліфікованими кадрами, які мають досвід, пройшли школу виживання та зможуть гідно реалізувати себе у професії «військовослужбовець».

https://www.facebook.com/vozmrcz/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*