Вознесенський міськрайонний суд повідомляє про перенесення робочих днів у 2018 році та іншу інформацію

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області повідомляє про перенесення робочих днів у 2018 році.

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 року № 1-р «Про перенесення робочих днів у 2018 році» та з метою створення сприятливих умов для святкування 8 березня — Міжнародного жіночого дня, 1 травня — Дня праці, 28 червня — Дня Конституції України, 25 грудня — Різдва Христового та у 2019 році 1 січня — Нового року, а також забезпечення раціонального використання робочого часу, — 24 січня 2018 року голова Вознесенського міськрайонного суду Вуїв О.В. видав наказ, відповідно до якого робочі дні Вознесенського міськрайонного  суду Миколаївської області перенесено з:

  • п’ятниці 9 березня на суботу 3 березня;
  • понеділка 30 квітня на суботу 5 травня;
  • п’ятниці 29 червня на суботу 23 червня;
  • понеділка 24 грудня на суботу 22 грудня;
  • понеділка 31 грудня на суботу 29 грудня.

Участь суддів Вознесенського

міськрайонного суду у семінарському занятті

26 січня 2018 року у конференц-залі  апеляційного суду Миколаївської області зібралися судді місцевих судів м. Миколаєва та Миколаївської області  для участі у плановому семінарі, який щомісяця проводять судді апеляційного суду.

Від Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області у цьому семінарі прийняли участь судді – Вуїв Олег Васильович, Лузан Людмила Вікторівна, Висоцька Галина Афанасіївна, Старжинська Ольга Євгеніївна та Домарєва Наталія Володимирівна.

Того дня спікерами семінарського заняття були заступники голови апеляційного суду Миколаївської області Володимир Петрович Гулий та Ігор Володимирович Лівінський, а також голова апеляційного суду Миколаївської області Микола Павлович Міняйло.

Під час планового семінару судді місцевих судів дізналися про новели законодавства і засоби їх застосування на практиці. Також очільники апеляційного суду Миколаївської області поділилися досвідом, надали поради і консультації щодо проблемних питань у цивільному та кримінальному судочинстві.

Так, наприклад змінами у кримінальному законодавстві передбачається, що головуючим при колегіальному розгляді справи є суддя-доповідач, створення постійних колегій відповідного суду, кримінальне провадження за нововиявленими обставинами здійснюється судом, який ухвалив рішення, що переглядається, висновки ВСУ обов’язкові до застосування на практиці тощо.

Підвищення кваліфікації помічників суддів Вознесенського міськрайонного суду

25 січня 2018 року в місті Одесі місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України було проведено семінар для помічників суддів та суддів адміністративних і місцевих загальних судів на тему: “Захист права на свободу мирних зібрань і свободу об’єднання з іншими особами за практикою Європейського суду з прав людини”, в якій прийняли участь помічники суддів Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області – Прутян Ірина Сергіївна та Жирун Наталія Олександрівна.

Відкрила захід заступник директора Одеського регіонального відділення Тетяна Золотнікова, яка представила викладачів – суддю Одеського апеляційного адміністративного суду Ларису Зуєву, суддів Одеського окружного адміністративного суду Еллу Катаєву, Людмилу Юхтенко та адвоката Катерину Кармазіну.

У ході семінару учасники обговорили зміст та сферу дії статті 11 Конвенції про захист прав та основоположних свобод, розглянули обов’язки держави у світлі цієї статті, детально охарактеризували критерії виправданого втручання у свободу вираження поглядів, оглянули та проаналізували практику Вищої ради правосуддя за результатом вирішення питань дисциплінарної відповідальності у зв’язку з розглядом справ щодо реалізації права на свободу мирних зібрань. Окрім того, після кожного блоку питань помічники суддів та судді виконували практичні завдання, обговорювали їх результати та пройшли експрес-опитування за допомогою клікерів.

https://vs.mk.court.gov.ua/sud1407/pres-centr/news/422523/
https://vs.mk.court.gov.ua/sud1407/pres-centr/news/422525/
https://vs.mk.court.gov.ua/sud1407/pres-centr/news/422423/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*