Вознесенські депутати порушують конституційне право гр. Котельникова на приватизацію житла, їм суд і Уповноважений з прав люди не указ, однак регулярно виділяють собі та своїм рідним земельні ділянки

Сьгодні 20.04.2018р., на 53-ї сесії Вознесенської міської ради депутати 5-й раз відмовили гр. Котельникову, в його законному праві на приватизацію житлового приміщення (біля 20 кв. метрів).

На депутатів не впливає у цьому питанні ні рішення суду, ні позиція Уповноваженного з прав людини ВРУ, який наголошує на порушенні прав людини у випадку з гр. Котельниковим.

Голосуючи, депутати свою позицію не аргументують, однак  регулярно  виділяють земельні ділянки депутатам міської ради та їх рідним і близькім

logo-13

1 комментарий

  1. БЫВАЛЫЙ

    Не всі депутати своїм голосуванням порушують законодавство,ДИВІТЬСЯ РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ. Проти проголосувала СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ ТОРЖИНСЬКА Л.М та декілька бездумних депутатів. А самий хитрожо — — й головуючий та «його депутати», які не мають своєї думки під час голосувань, УТРИМАЛИСЬ. З відео видно , шо один депутат Кондратєнков призвав депутатів прийняти вірне рішення та надати законне право громадянину на приватизацію житла, але всерівно було прийнято незаконне рішення. Г А Н Ь Б А голові, секретарю та депутатам , які порушують конституційні права членів нашої громади !!! Хай люди знають кого вибирали.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*