Вознесенська прокуратура вимагає дострокового розірвання договорів оренди земельних ділянок у Прибужанівській та Щербанівській сільських рад

Зважаючи на аграрну специфіку регіону, питання цільового використання земель сільськогосподарського призначення, перебуває на постійному контролі Вознесенської місцевої прокуратури.

index-32

Зокрема, керівником Вознесенської місцевої прокуратури 29.12.2017 до Вознесенського міськрайонного суду скеровано дві позовні заяви про дострокове розірвання договорів оренди землі та повернення у розпорядження держави земельних ділянок загальною площею 215 га вартістю майже 1 млн. грн.

Установлено, що вказані землі надано в оренду фізичним особам для сінокосіння та випасання худоби із земель запасу сільськогосподарського призначення в межах території Прибужанівської та Щербанівської сільських рад Вознесенського району.

Однак, в порушення вимог Земельного кодексу України та умов договору оренди землі громадяни використовували ці землі не за цільовим призначенням, а саме – вирощували соняшник, тобто здійснювали товарне сільськогосподарське виробництво.

Вказане стало підставою для подання місцевою прокуратурою до суду позовів, адже наявність рішень про повернення зазначених земельних ділянок забезпечить використання земельних ділянок відповідно до вимог закону.

Інформація Вознесенської місцевої прокуратури

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*